Wpis z mikrobloga

Mirki! #cebuladeals zza granicy. #wstyd #polakicebulaki.
Odpoczywam na Chorwacji, trzeba zatankowac, norma. Dwie kicie chca myc szybki na stacji - nie dzieki. Ok.
Dwa PL blaszka M5, I merc slk (chyba). BI I EBE blacha. Laseczki myja, grazyny I janusze ogladaja, szyba sie myje. Poszli zatankowac, I...
Januszowka DZIDA. No bo gdzie, nikt nie chial mycia, nikt nic nie widzial.
#!$%@?. Ja moglem dwa razy powiedziec "nie". Janusze z mini sebixami - nikt nic nie widzi. Ja #!$%@?.
  • 32
  • Odpowiedz
@ImCandy: Wychodzi na to, że jestem głupi, bo mimo, że władam biegle językiem polskim to zrozumiałem tylko tyle, że tankowałeś samochód i ktoś mył szyby i uciekł. Tylko nie wiem jaki samochód SLK, M5? Ktoś miał zapłacić za mycie szyb i uciekł czy zatankował i uciekł? Człowieku, odstaw to.
  • Odpowiedz
Wypok sirjus biznes widze.
Specjalnie napisalem 'po glupiemu', aby bylo smiesznie, bo widzialem, ze mirki plusuja ciagle jakies @gumiak I innych analfabetow.
No ale jak to #!$%@?, nie wolno tak. Zwyzywano mnie od uposledzonych, chorych, cpajacych zagranicznych debili, co w murarce pracuja na wyspach.

Jak mozna tak sponiewierac kogos przez ekran monitora, nie wiem.
Pozglaszalbym was, ale szkoda mi czasu piwniczniaki z kompleksami.
  • Odpowiedz
@maxprojekt: @racornracorn: @janpostal: @jarcad: @majlo1985:
Wersja dla wladajacych tylko poprawna polszczyzna: wybaczcie brak polskich znakow - to cos czego zmienic nie moge.

W trakcje tankowania samochodu na stacji benzynowej na Chorwacji bylem swiadkiem wstydliwej sytuacji. Mianowicie podczas postoju dwie mlode kobiety proponuja tam uslugi przemycia przedniej szyby, cos z czym zapewne nie jeden czlowiek sie spotkal. Po grzecznej odmowie dziewczyny odchodza bez problemu oraz nie naciskaja. Przy
  • Odpowiedz