Wpis z mikrobloga

Mircy, chcę zrobić łazienkę wykończoną betonem architektonicznym. I się zastanawiam czy pod prysznicem i przy kiblu nie położyć kafli na ścianie czy wystarczy ten tynk dobrze zaimpregnować i będzie git? Niby na necie piszą, że impregnat daje radę ale trochę cię cykam, że zawilgotnieje( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ma ktoś jakieś doświadczenie z takimi tynkami?

#remontujzwykopem #remont #budujzwykopem
  • 8
@eXe1987: no właśnie taką opcje rozważam, tylko jak zatrę tynk za bardzo i będzie się kolorystycznie różniło to trochę słabo, ew myślałem żeby dać całkowicie inne kafelki w jakimś kolorze ale nie mam pojęcia co by się fajnie połączyło
@jmwaj: Ja bym jeszcze przemyślał ten beton - ostatnio korzystałem z łazienki, gdzie beton był na podłodze (łazienka w kawiarni) - każda kropla wody była widoczna i powodowała tworzenie się "błota". Na ścianach być może to lepiej się zachowa, ale ja i tak bym miał wątpliwości.
@animagani: łazienka w kawiarni a w domu to jednak duża różnica w natężeniu ruchu, no i po ścianach się nie chodzi więc raczej ścierać się nie będzie, coraz więcej osób wrzuca to na ścianę i nigdzie nie widziałem negatywnych opinii, jedynie co mnie niepokoi to ewentualne utrzymanie czystości w mokrych strefach