Wpis z mikrobloga

@Oczk: Spróbuj w Paragrafie na miasteczku - udało mi się zarezerwować stolik na ogródku w dniu meczu z Niemcami pomimo że pan przez telefon powiedział, że rezerwacji na ogródek nie robią z racji niepewnej pogody. Jako ze bardzo mi zależało to jednak zgodził się przetrzymać stolik i na meczu widziałem też kilka innych stolików z rezerwacjami. Ale widoczność na dalszych miejscach średnia, choć może będzie jeszcze coś wolnego w lokalu (wtedy
@Oczk: masters (ale trzeba placic 100zl zaliczki- albo przynajmniej chcieli na polsza szwaby), padbar (trzeba wydac na barze po 10zl od lebka), astoria (tu juz darmo), warecka (nawet jak bedzie palarnia to tam nie wali kiepem) i ogolnie cale stare miasto x)
@pejblo: @BigFred: Zarezerwowałem u szewca, ale "na mniejszej sali przy mniejszych stolikach", bo nie było jednego dużego na 8os. Nigdy tam nie byłem i nie wiem jak wygląda ta "mniejsza sala", ale mam nadzieję że można tam normalnie oglądać mecz
@Oczk: padło tam słowo koncertowa? Jeśli nie, to dadzą was na korytarz, który jest dość ciasny kiedy siedzi dużo ludzi. Najlepszym rozwiązaniem jest siedzenie na dworze na patio, wszystko było zajęte?
@BigFred: Tak mi powiedział gość przez telefon, ale jakoś nie wzbudził mojego zaufania i mam obawy że zostanę lekko wydymany i nie będzie się nawet dało pogadać między sobą z powodu rozsadzenia - chyba wcześniej się przejdę i obczaję teren, jak coś pójdziemy szukać innego lokalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)