Wpis z mikrobloga

  • 200
509 178 - 213 = 508 965

Wyprawa dookoła Polski: dzień VII

Dzień wcześniej mnie zlało, poranek jeszcze chłodny, a ja się nie mogę spod kołderki wygrzebać. Spało się wyśmienicie, a grawitacja łóżka nie chce puścić. Ptaszki śpiewają nad jeziorkiem, więc nie ma zlituj. Śniadanie z @wykopowa_ona, @mateolinho i ich miniaturką - czas w drogę.

Najpierw nawrotka na południe nadrobić zaległości z poprzedniego dnia. Później kierunek na Świebodzin... Matko jak absurdalnie wielki jest ten Jezus... Obowiązkowo wizyta w tamtejszym TESCO, które jak wiadomo, hehe suchar, powstało 5 lat przed Chrystusem.

Drogi dość dobre (poza okazjonalnie brukiem), puste. Puste to jest w ogóle dobre określenie na tamtejsze tereny. Pola, pola, lasy, lasy, zero ludzi, zero domów miasto, zwykle z b. ładnymi i monumenalnymi kościołami i znów nic.

Kilkukrotnie przerwy, bo deszcze i burze. Obiadokolacja w McD w Gorzowie Wielkopolskim. Miasto z kilkoma ładnymi budowlami. Nawet mi się podoba, tylko na wylocie z miasta (bodaj 29 listopada) bruk...

Nocleg w wiosce w lesie u Mirka pragnącego zachować anonimowość. Znów małżeństwo z dzieckiem, co staje się niemalże regułą na tej wyprawie. W tamtym roku niemal sami maturzyści, teraz rodzinki. Piweczko, kolacja, opowieści o, jak się okazuje, niełatwej pracy leśnika i do spania. Akurat w tv leciały Psy 2, więc dialog o wyrwaniu chwasta ululał do snu.

Strava i Endomondo.

#100km #200km (nr 10) #metaxynarowerze #rowerowyrownik
Pobierz metaxy - 509 178 - 213 = 508 965

Wyprawa dookoła Polski: dzień VII

Dzień wcześniej ...
źródło: comment_rGMsJUp0qQswhGHr4yPnXffBK95MKbB0.jpg
  • 16
@metaxy: co oni już remontują ten pomnik?( ͡° ͜ʖ ͡°) trzymaj się, dla mnie te dystanse co wrzucasz dalej szokujące, choć oko już mi trochę przywykło do wrzucanych tutaj 200+ km na rowerze