Wpis z mikrobloga

@Dawidi: hej, dzisiaj po 3 piwach to wole nie grac bo to jakbyś z handicapem zaczynał ;) odezwę się w najbliższym czasie. Jeśli chodzi o hosting to u mnie czasami laguje (tak przynajmniej mi piszą czasami, że ping skacze). Najlepiej byłoby poprosić kogoś żeby zahostował, ostatnio tak grałem mecze właśnie więc myślę, że i teraz nie byłoby problemu.
Ja moje łącze mam praktycznie idealne dla obu stron więc, możemy spróbować przynajmniej jeden mecz u mnie, a drugi zdecydujesz. Czasem robiłem pokoje dla 4v4 i wszyscy mówili, że mają stałe 68-80. Ale jak kogoś załatwisz na hosta, to nie ma sprawy :)
@mat1984: Ja moje łącze mam praktycznie idealne dla obu stron więc, możemy spróbować przynajmniej jeden mecz u mnie, a drugi zdecydujesz. Czasem robiłem pokoje dla 4v4 i wszyscy mówili, że mają stałe 68-80. Ale jak kogoś załatwisz na hosta, to nie ma sprawy :)
@Dawidi: ok, sprobujemy u Ciebie i jak bedzie ok to bedziemy mogli od razu dwa mecze zagrać. Ostatnio nam jeden z organizatorow zahostowal praktycznie od razu jak poprosilem wiec teraz tez mysle ze nie bylo by problemow jakby jednak jakieś lagi były :)