Wpis z mikrobloga

Mireczki, wybieram się na 3 dni latem do Kudowy Zdroju, co byście polecili żeby zobaczyć? Myślałem o Kłodzku oraz twierdzy, chciałbym zobaczyć Błędne Skały, Wambierzyce i Fort Karola. Na którą górę najlepiej się wybrać, raczej łatwą trasę bez żadnych fajerwerków :)

#gory #podroze #turystyka #zwiedzanie
  • 6
@Axtezim: jedź do Ardspach/Teplickich Skał w Czechach, wstęp niedrogi a jest naprawdę mega mega! Twierdza w Kłodzku jest taka sobie, jakoś nie przypadło mi do gustu. Obowiązkowo Błędne skały, Szczeliniec, potem możesz Skalne Grzyby zobaczyć, Białe Skały, torfowiska w tej okolicy też są bardzo fajne.
@Axtezim: A mnie twierdza Kłodzko bardzo się podobała. Rzecz gustu pewnie. Blisko jest też do twierdzy w Srebrnej Górze.

Błędne Skały ciekawe, ale nie dla osób o konkretnej tuszy - momentami jest bardzo wąsko.
Ze Szczelińca są super widoki.
@Axtezim: szczeliniec,kaplica czaszek - warto wybrac sie np. tez na szlak ginacych zawodow niedaleko kaplicy, swietnego pstraga w pstraznej i do skansenu w tym samym miejscu (teraz to ulica w kudowie - kiedys inna wioska). Po czeskiej stronie granicy mozna jechac oprocz do adrspachu i teplic do Broumova