Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mam koleżankę co uprawia pole dance. Nie jest przy tym żadną zdzirą


@mathix: Nie do końca wierze, znam temat i kilka z nich sie maskuje, ale nie oszukujmy się, skoro chce to robić to raczej coś w deklu nie tak (przynajmniej z tej perspektywy z jakiej pada pytanie w temacie)
  • Odpowiedz
@panQTAZ: To co napisałem to oczywiście na wyrost, ale też nie widzę nic złego w pole dance. Nie znam Twojego stanowiska i wybranej przez Ciebie odpowiedzi, więc nie odnosiłem się do Twojego stanowiska, tylko ogólnie. Może różnimy się w opiniach i nie ma w tym nic złego.
  • Odpowiedz
@rissah: A spoko jakoś to odczytałem tak.
Przed chwilą żona mi powiedziała, że ona by pozwoliła bo sama by chciała, strasznie jej się podoba. No ale nie mamy córki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Flypho: już poniosłeś. Narzucasz co powinna robić, pewnie w końcu zrobi coś bardzo przez Ciebie nieakceptowanego aby zamanifestować niezależność jaką powinna mieć. Jak znam życie dusić ja będzież wtedy dalej.
  • Odpowiedz
  • 0
@alcest_
Jak wyobrazasz sobie wychowanie normalnych dzieci bez wyksztalcenia im jakiegokolwiek kregoslupa moralnego? Ja wiem, ze lewica jest na tyle tolerancyjna, ze pewnie klepaliby swoja corke po plecach, nawet gdyby dawala dupy menelom za crack, ale ja mam troche wyzsze standardy.
  • Odpowiedz
@Flypho: Zwróciłem tylko uwagę że to wybór córki co robi, a nie ma być to Twoja wola. Trzeba dziecku dać przestrzeń do błędów, rodzic nie jest od mówienia co ma robić tylko od wspierania jak upadnie. Oczywiscie wiek ma znaczenie, jednak powoli dziecko powinno brać na barki własne życie i podejmować własne niezależne decyzje.
  • Odpowiedz
Trzeba dziecku dać przestrzeń do błędów, rodzic nie jest od mówienia co ma robić tylko od wspierania jak upadnie.


@alcest_: A co to ma do wrzucania swoich półnagich zdjęć do przestrzeni publicznej i uważaniem, że to nic złego? Ty nie odróżniasz życiowego błędu od złego wychowania.
  • Odpowiedz