Wpis z mikrobloga

@Merkava: Dobrze trafiłeś, bo nasz forumowy kumpel właśnie teraz występuje w reklamie banku :> https://www.youtube.com/watch?v=m5AGPSIviCU&list=PL5xZmvvYELkVdoAMFBo4PFL05xA5p5-P8&index=1
https://www.youtube.com/watch?v=2ipqjQ7Vvdc&list=PL5xZmvvYELkVdoAMFBo4PFL05xA5p5-P8&index=2
(a my troszkę zazdrościmy, troszkę bardzo)

@Siaa: jako stali klienci mamy za 150 zł. Jednak zazwyczaj trzeba liczyć się z dwoma stówkami przy takim miśku.
n.....a - @Merkava: Dobrze trafiłeś, bo nasz forumowy kumpel właśnie teraz występuje ...
@nama: mnie dzisiaj czeka kąpanie, czesanie i suszenie, a potem suszenie i jeszcze raz suszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście pożyczyłam od hodowcy profesjonalną suszarkę groomerską. Najpierw odżywka na szybsze wysychanie włosów, potem dokładne wysuszenie ręcznikiem i czas suszenia psa tą zabawką to jakieś 45 minut. Moją zwykłą, domową ostatnio suszyłam ponad 1,5 h. No ale goldeny mają jednaj trochę mniej sierści :)
Przystojniak się zrobił
@upupiona: w końcu to już Młodzieżowy Champion Polski ( ͡ ͜ʖ ͡) więc musi być przystojniak!
Od 3 lipca zaczynamy walkę o dorosły Championat i wchodzimy w pośrednią (akurat będziemy mieli w Bielsku 15 miesięcy i jeden dzień :D)

Ja myślałam, żeby w przyszłości taką kupić suszarkę dla siebie, koło tysiaka takie cudo (zwykła ludzka suszara niestety niszczy psi włos zbyt wysoką temperaturą, dlatego należy tego
@nama: i tego, i tego. wstyd mówić, ale ta biała kulka trochę nawaliła na ostatniej wystawie w Świerklańcu. Przy ostatecznym porównaniu, gdy walczył o swoje pierwsze miejsce, rozproszył się, przestał współpracować na ringu i ostatecznie zdobył drugie miejsce. Mamy więc póki co nadal tylko jedną krajówkę. Teraz w Gdyni prawdopodobnie będzie to tylko formalność (jest sam w swojej klasie), ale nigdy nie wiadomo, co ten diabeł wyczyni... Nasza kolejna to międzynarodowa
@upupiona: ja myślę o Sopocie, chciałam zabrać oba bernole i zrobić sobie weekend nad morzem, żeby się psiury w morzu wykąpały. Moooooże (morze) będziemy.

Oj to zachowanie to tak moim zdaniem nie ma wielkiego znaczenia :P (oczywiście w granicach rozsądku) Premier na Międzynarodowej w Opolu (gdzie wygrał) był tak niegrzeczny XD że miałam ochotę go wziąć i zejść z ringu. Pierwsze kółko z głową przy ziemi (super mu pachniały mastifki). Podczas