Wpis z mikrobloga

Mirki inba w domu :) ide na ślub dzisiaj z moją dziewczyną ale postanowiłem ze nie będę wchodził na mszę, bo jestem niewierzący. Powiwdzialem, że albo widzimy się na weselu albo mogę poczekać w aucie przed kościołem. Ze strony #rozowypasek hurt durr "nie możesz się poświęcić dla znajomych i przecierpiec ta 1h?", a ja ze nie, koniec, kropka. W zeszłym tygodniu też byliśmy na ślubie, byłem na mszy i powiedziałem że więcej tego nie zdzierże. Jest to dla mnie swego rodzaju hipokryzja, bo neguje wiarę w boga. Dodam, że mój pasek to ten typ co lubi stawiać zawsze na swoim, czyli w momentach kryzysowych płacz, manipulacja i wymuszanie + okres ma to już w ogóle wombo combo. Czasami trzeba ją temperowac, a tak to kobieta złoto :) Co byście zrobili na moim miejscu?
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #religia #ateizm
  • 262
  • Odpowiedz
@wrrior: co ? Jak można porównywać pedofilie do chrześcijaństwa ? Dobrze się czujesz ?

Możesz porównać np chrześcijaństwo do muzłułmaństwa, i wtedy poszedłbym na taki ślub bez żadnych problemów.
Baranem, chopie czy masz jakikowiel Rigcz - tutaj chodzi o samo zachowanie a nie o religie
  • Odpowiedz
a co to za poważna dyskusja?


Jeśli nie jest poważna to wypowiadasz się niepoważnie? Skoro tak to może powinnaś się zastanowić czy w ogóle powinnaś.

Uważam że warto postać tę godzinę żeby uniknąć ewentualnego kilkudniowego focha i psucia przez niego imprezy znajomych.


@aaa_daa: Ciągle nie dowiedziałem się jak ta impreza zostanie popsuta z powodu jednej osoby, która nie przyjdzie na ten punkt programu, który jej nie odpowiada.

Został olany bo zaprosili
  • Odpowiedz
co ? Jak można porównywać pedofilie do chrześcijaństwa ? Dobrze się czujesz ?


Jak się nie umie odczytywać analogii i przykładów to najwyraźniej można. Ale tylko w Twojej głowie. Ja nie dokonałem porównania. To porównanie pokazuje tylko, że można być osobą na niewłaściwym miejscu i nie zawsze tekst "a co Ci szkodzi" jest rozwiązaniem.

Możesz porównać np chrześcijaństwo do muzłułmaństwa, i wtedy poszedłbym na taki ślub bez żadnych problemów.

Baranem, chopie czy
  • Odpowiedz
@wrrior: dokonałeś, bo zapytałeś jakbym się czuł na zjeździe pedogili, a teraz się wypierasz. Takie osiedlowe techniki psychologiczne to mozesz sobie właśnie na kolegach 1/4 inteligentach próbować i będą łykać to jak pelikany
  • Odpowiedz
...poświęć tę godzinę dla znajomych

...mi nie przeszkadza, ja bym poszedł

...gimboateizm i chcesz to pokazać


@Zakakaikane: ale #!$%@?, aż Ci współczuję. ja też bym nie umarła jakbym weszła do kościoła na tę godzinę, ale to nie moja ani innych ludzi rzecz oceniać Ciebie. bardzo dobrze Cię rozumiem, jakbym aż tak brzydziła się treściami wymyślanymi przez księdza, to też bym nie wchodziła, to ma być #!$%@? szczęśliwy dzień i wesele, czy
  • Odpowiedz
@Zakakaikane: Sam jestem niewierzący, ale chyba prędzej można nazwać mnie agnostykiem niż ateistą. Nigdy nie mialem z tym problemu żeby pójść na taką mszę mimo mojej 100% pogardy dla instytucji kościoła. Zawsze w takich przypadkach staram sie uszanować tych wierzących i nie eksponować tego że gardzę czymś co uważają za integralną część swojego życia(jak wszyscy wstają to nie będę siedział jako jedyny, ale śpiewać nie będę bo nie znam słów xD)
  • Odpowiedz
Czyli co?
Skoro ktoś jest ateistą, to całe te rytuały są dla niego bez znaczenia i podczas kulminacyjnego momentu mszy może sobie grać na komórce i dłubać w nosie?
  • Odpowiedz
@Zakakaikane: o #!$%@? wielki ateista xDDDD tez jestem niewierzacy a na takich imprezach ide do kosciola i sobie siedze i slucham co ksiadz gada a nie walcze z opresyjnym rezimem gosci w kieckach xDDD
  • Odpowiedz
jeśli jesteś niewierzący to powinieneś mieć to w dupie i stać na tej mszy tak samo jak na przystanku


@xspeditor: A Ty często klękasz na przystanku? Bo jakby on poszedł, a nie ukląkł gdy trzeba, od razu byłoby że hurr durr w kościele manifestuje bezbożnictwo.

Dla osoby niewierzącej msza wygląda tak:
Mordeusz - > jeśli jesteś niewierzący to powinieneś mieć to w dupie i stać na tej msz...
  • Odpowiedz
@Zakakaikane chciałeś żeby wypowiadały się osoby niewierzace to proszę bardzo - też jestem niewierząca i zachowujesz się jak zwykły buc. Albo jak małe dziecko, nie pójdę do kościoła bo nie XD. Na pogrzeb kogoś z rodziny też nie pójdziesz bo ksiądz mówi o duszy i niebie?
Szkoda mi trochę twoich znajomych, a najbardziej twojej dziewczyny. Mam nadzieję, że ją olśni i znajdzie sobie normalnego faceta.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zakakaikane: Jak nie wierzysz to idź, to żadna hipokryzja, Korwin nienawidzi UE, a bedzie pensje aż miło, prawaki nie lubią zasiłków ale 500+ bierze każdy kto może, to żadna hipokryzja.

Hipokryzją byłoby gdybyś na tej mszy udawał że się modlisz i opowiadał jej rodzinie że jesteś wierzący jak zapytają.
  • Odpowiedz
ale postanowiłem ze nie będę wchodził na mszę, bo jestem niewierzący.


@Zakakaikane: Ale taguj #gimboateizm
Jestem niewierzącym. Jakoś nie przeszkodziło mi to trzymać mojej córki do chrztu (dla spokoju matki). Serio, jak ten pan w białej sukience Cię pochlapie wodą to się nic nie stanie.
  • Odpowiedz
dokonałeś, bo zapytałeś jakbym się czuł na zjeździe pedogili, a teraz się wypierasz.


@xspeditor: Niczego się nie wypieram. Dokładnie wyjaśniłem co i jak. Natomiast Ty nie wytłumaczyłeś jakbyś się czuł na takim zjeździe. Jedynie łaskawie "zezwoliłeś" porównywać chrześcijaństwo do islamu (a raczej: muzułmaństwa, lol). Tylko wiesz gdzie możesz sobie takie 'zezwolenia' wsadzić? W krzyż.
  • Odpowiedz