Wpis z mikrobloga

Czy #rozowepaski na mirko sa naprawdę w większości głupie albo tak niedowartościowane? Nigdy nie zdarzyło mi sie widzieć nieotagowanego pokazmorde w wykonaniu niebieskich, tylko te atencyjne bulwy próbują wszędzie wcisnąć sie na sile. Nie chce widzieć waszych zaszpachlowanych ryjów, mam od tego instagrama. Ech.

Kolejny argument za twierdzeniem ze faceci sa jednak inteligentniejsi od bab.

Urażone atencjuszki piździochy cicho.

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #gorzkiezale #niepopularnaopinia #afera
  • 93
nie rozumiem, po co mieć taki ból dupy. jak jesteś na tyle dowartosciowana, ze nie potrzebujesz robić #pokazmorde, to tylko powinnaś się z tego cieszyć. wiesz, na tym właśnie polega dojrzałość, że nie ruszają cię takie malostkowe sprawy. przestań pokazywać, że Cie to rusza, bo inni mogą to odebrać jako akt zazdrości. niech każdy sobie robi co chce!
jak jesteś na tyle dowartosciowana, ze nie potrzebujesz robić #pokazmorde, to tylko powinnaś się z tego cieszyć. wiesz, na tym właśnie polega dojrzałość, że nie ruszają cię takie malostkowe sprawy. przestań pokazywać, że Cie to rusza, bo inni mogą to odebrać jako akt zazdrości. niech każdy sobie robi co chce!


@Lissa: No jasne, tyle że @Nightshade nie pisała o tym, tylko tak w skrócie o tym, aby pokażmorde było pod
Pozdrawiam debili oburzonych tym, ze za debilizm wyładowali na czarno i teraz żalą sie w oddzielnych wpisach jaka to jestem zła i niedobra - aż mi sie miło zrobiło, tylko utwierdziliscie mnie w przekonaniu ze dobrze zrobiłam <3
@Lissa: Niby można, ale czasem nie można, bo czasem nagle coś pęka w człowieku.

Sama czasem mam podobnie, że mirkuję sobie i mam na wszystko #!$%@?. A czasem jednak sobie myślę, że teraz to nie wytrzymam, bo coś tam i dodaję wpis.

No ale ogólnie zgadzam się.