Wpis z mikrobloga

Czy #rozowepaski na mirko sa naprawdę w większości głupie albo tak niedowartościowane? Nigdy nie zdarzyło mi sie widzieć nieotagowanego pokazmorde w wykonaniu niebieskich, tylko te atencyjne bulwy próbują wszędzie wcisnąć sie na sile. Nie chce widzieć waszych zaszpachlowanych ryjów, mam od tego instagrama. Ech.

Kolejny argument za twierdzeniem ze faceci sa jednak inteligentniejsi od bab.

Urażone atencjuszki p--------y cicho.

#logikarozowychpaskow #oswiadczenie #gorzkiezale #niepopularnaopinia #afera
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nightshade: a mnie ogólnie śmieszy jak laski wrzucają tu swoje foty - na portal, gdzie jest 99 % facetów, którzy nigdy gołej laski na oczy nie widzieli.. w efekcie taka przeciętna laska wrzuca fotę i potem myśli, że jest zajebista, bo ją jakieś przegrywy dowartościowały.
  • Odpowiedz
Czy #rozowepaski na mirko sa naprawdę w większości głupie albo tak niedowartościowane


@Nightshade: tak z ciekawości.. piszesz o większości.. ile było przypadków, o jakich piszesz, a ile na wykopie jest kobiet? :>
  • Odpowiedz
@Nightshade: no ale nadal pytanie, jaki procent wśród tych wrzucajacych zachowuje się w sposób Cie irytujacy :)
To nic personalnego. Zapytałam, bo zawsze zastanawia mnie, czy osoby generaluzujace opieraja się jedynie na własnych odczuciach. Czy mają faktyczne podstawy :)
  • Odpowiedz
@agaja: tak jak pisałam- statystyk nie prowadzę, to takie moje odczucie. Swoją droga tak poza tematem - czy ja cię nie kojarzę z komentarzy piętnujących pseudohodowle? :p
  • Odpowiedz