Wpis z mikrobloga

Macie ostro nawalone pod kopułą co niektórzy XD Dajecie plusy pierwszej lepszej mirabelce, bo chcecie zobaczyć kawałek prawdziwej dziewczyny na zdjęciu (jak można być aż takim przegrywem?). Szok i niedowierzanie, wrzuciła zwykłą samojebkę! Bez seksownej pozy, bez ogona w dupie! Wazelina i chusteczki już czekały gotowe przy laptopie, a tu zwykły łazienkowy portret.

Bezczelna #!$%@?, atencjuszka. Jak ona mogła, tyle plusów dostała.

To wy jesteście plusowi #!$%@?.

#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #zebroplusy #atencja
  • 112
  • Odpowiedz
@mala_rybka: YYYY, najpierw mówisz o ilości plusów, potem o klasie. WTF xDDDDD Nie muszę tutaj nic pokazywać, ani nikomu udowadniać. I weź już przestań mnie wołać i do mnie pisać, bo mi się nie chce z tobą dyskutować...
  • Odpowiedz
Bezczelna #!$%@?, atencjuszka. Jak ona mogła, tyle plusów dostała.

@Poprawie: Jak rozumiem kolejna obiecała mirkom fotki i górę plusów zebrała?

  • Odpowiedz
@cooles: Następny. Nie chodzi o plusy, chodzi o to, że ci, którzy spodziewali się kawałka cycka, zmieszali dziewczynę z błotem. Nawet w pobocznym dyskusjach ludzie nazywali ją #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
Nie będę "rywalizowała" (xDDDDDD) o plusy. Sama szanuję się na tyle, żeby nie robić z siebie dziwki za parę plusów, nie wstawiam więc swoich zdjęć #pokazmorde ani cycków na #wykopgonewild. Jestem dziewczyną normalną, której nie jest potrzebna atencja (oprócz atencji od partnera), nie potrzebuję przykuwać uwagi innych mężczyzn, bo nie mam problemów z dowartościowaniem się, nie muszę wszystkim naokoło udowadniać jaka to jestem atrakcyjna, każdy chciałby mnie
  • Odpowiedz