Wpis z mikrobloga

Macie ostro nawalone pod kopułą co niektórzy XD Dajecie plusy pierwszej lepszej mirabelce, bo chcecie zobaczyć kawałek prawdziwej dziewczyny na zdjęciu (jak można być aż takim przegrywem?). Szok i niedowierzanie, wrzuciła zwykłą samojebkę! Bez seksownej pozy, bez ogona w dupie! Wazelina i chusteczki już czekały gotowe przy laptopie, a tu zwykły łazienkowy portret.

Bezczelna #!$%@?, atencjuszka. Jak ona mogła, tyle plusów dostała.

To wy jesteście plusowi #!$%@?.

#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #zebroplusy #atencja
  • 112
  • Odpowiedz
@Poprawie: stać nas na #!$%@? to plusujemy xD oczywiscie sa tu przegrywy ale to jest ich kilku czy nie wiem 5%, wiekszosc po prostu zobaczyla ze laska chce pokazac zdjecie w stroju kota no to ok niech pokaze, bedzie fajnie, moze bedzie ladnapani, taka męska natura
  • Odpowiedz
@Poprawie: A moze ktos plusowal bo chcial zobaczyc ladny cosplay?
Fakt, zostali oni oszukani, ale czy to ich wina?
Czy to wina plusujacych jak ktos robi #rozdajo za plusy i potem sie wypina?
  • Odpowiedz
@TaoMachine: > Wrzuć zdjęcie z uszami królika i zgarnij więcej plusów - kompetycja albo i nie to już twój ruch.

Od wysyłania zdjęć z uszami królika to mam swojego chłopaka. Od czasu do czasu pośmieszkuję na wykopie i tyle. Nie będę "rywalizowała" (xDDDDDD) o plusy. Sama szanuję się na tyle, żeby nie robić z siebie dziwki za parę plusów, nie wstawiam więc swoich zdjęć #pokazmorde ani cycków na
  • Odpowiedz
@Siaa: Tym dziewczynom też krzywdę robią z powodu ich nieświadomości albo głupoty. Zachęcają do pokazania twarzy, nóg, nawet cycków, a jak któraś się odważy, to mieszają z błotem. Kariera atencjuszki zwykle wygląda na mirko tak samo. Najpierw zachęty, uwielbienie, komplementy, potem robienie z niej najgorszej dziwki, bo pokazała palec u stopy.
  • Odpowiedz
@TaoMachine: Wyraziłam tylko swoje zdanie - bo według mnie atencję należy piętnować a nie plusować. Gdyby nikt nie plusował to nie byłoby problemu, bo brak popytu = brak podaży. Co co napisała @Poprawie jest akurat prawdą i wynika to z poziomu stulejarstwa na tym o to portalu. Czytając komentarze mirków oraz patrząc po popularności tagów z gołymi paniami też można dojść do takiego wniosku. To jest obrzydliwe XD

Wołam
  • Odpowiedz