Wpis z mikrobloga

@bk88: jak to nie? Przecież to wigilia niedzieli. A tak na serio to nie mówię, że sąsiad robi coś mocno złego, ale gdy jedna osoba z osobistych pobudek (remont) budzi 30 innych (mieszkanie w bloku, fuck yeah), to mam prawo ponarzekać.
  • Odpowiedz
@ZjemCiHleP: nie mam pretensji, po prostu narzekam na niewygodną dla mnie sytuację, nie wzywam do linczu i obdarcia ze skóry sąsiada, rozumiem jego sytuację, ale to wcale nie umniejsza mojego niewyspania.


@bk88: Nie, nie zasiedziałem się do późna. Obejrzałem ostatni mecz i poszedłem spać, a jak wstałem zbudzony trelem i świergotem udarówki czułem się niewyspany i rozdrażniony.
  • Odpowiedz
@nie_lubie_tolkiena

zdarzyło się parę remontów w życiu, ale RiGCz zawsze nakazywał, żeby nie wiercić udarówką w czasie, gdy jakieś 80% ludzi słodko śpi.


Uwielbiam statystykę wyssaną z palca.
Biorąc pod uwagę, że Polacy przeciętnie mają chronotyp poranny, czyli wcześniej się kładą i wcześniej wstają, to Twoje 80% śpiochów jest raczej
  • Odpowiedz
@nie_lubie_tolkiena: Ty będziesz robił remont, też będziesz #!$%@? dla sąsiada.


@Nebayh: No bez jaj. Przed 8 rano to ja nawet pralki nie odpalę, ba, w weekend to i przed 9 bo wiem, że ludzie chcą odpoczać. Jak miałem remont to też nie napieralałem przed ósma. Trochę kultury ludzie.
  • Odpowiedz
@Slonx: jasne, statystyka nie była z jakiegoś potwierdzonego badania, a raczej z obserwacji współlokatorów, z których wszyscy jeszcze spali o tej godzinie. Dodatkowo jakbym zadzwonił do dowolnego członka rodziny, to dostałbym zjebę, że ich budzę. Nie sądzę, że wszyscy śpią o tej porze, ale zdecydowana większość, stąd te 80%.
  • Odpowiedz
@nie_lubie_tolkiena #!$%@?
Ja akurat remontuje nowo zakupione mieszkanie. Kilka dni temu o 9:00 przychodzi sąsiad. "Panie hurr durr przestań #!$%@? wiercić ja po nocce śpię a tu tak głośno".
Myślę sobie dobra nie będę #!$%@? zaczekam. Godzina 14. Wiercenie zaczalem ponownie. Sąsiadka z dołu przyszła. "Dzień dobry bo ja mam o 14 drzemki i bardzo mi to przeszkadza".
DOBRA SORY NOE RUSZAM JUŻ WIERTARKI. I następnego dnia o godzinie 17 zacząłem
  • Odpowiedz