Wpis z mikrobloga

U mnie sezon weselny rozpoczął się na dobre, cały lipiec zawalony weselami, czasami siedząc sobie za weselnym stołem zawalonym wódą i żarciem mam nie lada dysonans poznawczy, bo z jednej strony przypominają mi się użytkowniczki #tinder które szukając top modela 1,90 potrafią przesunąć w lewo 100 facetów pod rząd a z drugiej strony patrzę na pary młode, ona bardzo ładna dziewczyna a jemu bliżej do Shreka niż faceta z plakatu i tak prawie za każdym #!$%@? razem. Swoją drogą to nie ogarniam jak można być aż tak wybrednym żeby odrzucić 100 facetów pod rząd, u mnie rekord to chyba z 10 przesunięć w lewo, jakbym tak przesuwał w prawo 1 na 100 to chyba musiałbym szukać ulepszonej wersji Angeliny Jolie. No cóż na przykładzie wesel widać jak bardzo #tinder czy takie #badoo jest oderwane od rzeczywistości. Załączam obrazek poglądowy z internetu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Instynkt - U mnie sezon weselny rozpoczął się na dobre, cały lipiec zawalony weselami...

źródło: comment_Ufyde1QDNX3grEGCinaq98msUG1rlQp8.jpg

Pobierz
  • 10
@Instynkt: Mam do Ciebie pytanie: z Twoich wpisów widzę, że często spotykasz się z różnymi dziewczynami. Pewnie przez ostatni rok kilkadziesiąt przewinęło się w Twoim życiu. Przyzwyczaiłeś się do tego, że często zmieniasz partnerki, lubisz różnorodność, napisałeś mi kiedyś, że musisz się wyszumieć, chcesz cały czas próbować z innymi. Myślisz, że kiedyś się ustatkujesz? Dasz radę wytrwać z jedną kobietą kiedyś? Poważnie się pytam. Jestem ciekawa czy taki facet jak Ty