Wpis z mikrobloga

Kiedy wykopowi dobrozmianowcy przekonują nas, że lewica zdradziła LGBT na rzecz islamu, który gejów nakazuje zabijać i wogóle #lewackalogika, a prawica przynajmniej nie chce nikomu zaglądać do łóżka, to w tym czasie ich pracodawcy ramię w ramię z Putinem i islamistami chce wykreślenia DEKRYMINALIZACJI z rezolucji ONZ. Brawo, lokalne ISIS!

https://www.facebook.com/Miloscniewyklucza/photos/a.153276664692962.27439.140982409255721/1196186343735317/?type=3&theater

#neuropa #4konserwy #prawackalogika #polityka #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #homofobia #bekazpisu #dobrazmiana
Pobierz falszywyprostypasek - Kiedy wykopowi dobrozmianowcy przekonują nas, że lewica zdradzi...
źródło: comment_fnY2AOn6cjN2qsouSYn0IcGPKl7Mf3vq.jpg
  • 28
Jak tam z tą rzekomą polską tradycją niekryminalizowania stosunków homoseksualnych, #4konserwy?


@Andreth: Chyba po staremu. Nie słyszałem jeszcze, żeby wsadzono w Polsce kogoś do więzienia za bycie homoseksualistą.

Po prostu polski rząd nie chce się #!$%@?ć z butami w cudze prawodawstwo.

Pokazali najwyższy szacunek obcym kulturom, poprzez danie im prawa do samostanowienia.
@falszywy_prosty_pasek: @dreaper: @Andreth: bardzo ładna manipulacja z pomijaniem Stolicy Apostolskiej, sugerująca, że Polska ramię w ramię tylko i wyłącznie z islamistami i Putinem.
A co do sedna sprawy to jestem lewakiem, ale jednym z celów ONZ jest "Rozwijanie przyjaznych stosunków między narodami na zasadach samostanowienia i równouprawnienia." a nie bezsensowne ich skłócanie. Niech się ONZ zajmie tym, do czego została powołana, a nie ideologicznymi wojenkami na papierze, które mogą
@rudy2007:

kochanej i wspaniałej PO.


Co do cholery ma z tym wspólnego PO i w którym miejscu ja wychwalam PO? Gdzie PO ma prawa LGBT pokazała już nie raz, ostatnio przy okazji Parady Równości (acz sojuszy z Putinem i islamistami nie tworzyła, to trzeba im przyznać).

Pokazali najwyższy szacunek obcym kulturom, poprzez danie im prawa do samostanowienia.


@Tical25: Ach, och. Przez szacunek niech sobie wsadzaja gejów do więzień i zabijają.
Tak samo jesteś za tym, by "obce kultury" gwałciły małe dziewczynki?


@Andreth: Przecież to cały czas robią i nikomu nie przeszkadza. Ktoś zakazał krajom islamskim dawania ślubów dziewczynkom poniżej chociaż tego piętnastego roku życia? Z tego co wiem dalej w islamskich krajach dozwolone są śluby z małymi dziewczynkami, na przykład ośmiolatkami.

To zdarzenie doskonale pokazuje, jak blisko wam, jakkolwiek byście nie piedolili o fundamentalizmie islamskim, właśnie do nich.


Bredzisz. Po prostu
Przecież to cały czas robią i nikomu nie przeszkadza.


@Tical25: Ja sie ciebie pytam: zgwałcenie ośmiolatki jest dla ciebie tak samo OK, jak wsadzenie do więzienia geja? Czy tu jednak zaczynasz mieć jakieś opory?

Pokazujesz doskonale lewacką hipokryzję. Mamy szanować obce kultury ,, islam nie ma nic wspólnego z terroryzmem", a chcesz zakazywać praw zgodnych z Islamem i na podstawie islamu ustanawianych.


Kompletne niezrozumienie. Mamy szanować obce kultury, mamy szanować islam,
Ach, och. Przez szacunek niech sobie wsadzaja gejów do więzień i zabijają. Tak samo jesteś za tym, by "obce kultury" gwałciły małe dziewczynki?


@Andreth: zapytam, bo jak czytam twoje komentarze pełne emocji to nie jestem pewien czy to rozumiesz. Zdajesz sobie sprawę, że w przypadku przyjęcia rezolucji byłoby dokładnie tak samo? Nikt nie broniłby mniejszości LGBT zamieszkującej kraje islamskie a dziewczynki dalej byłyby gwałcone i geje dalej byliby zamykani. Zero sankcji,
Ja sie ciebie pytam: zgwałcenie ośmiolatki jest dla ciebie tak samo OK, jak wsadzenie do więzienia geja? Czy tu jednak zaczynasz mieć jakieś opory?


@Andreth: Obie rzeczy są dla mnie równie złe, ale co z tego? Jedyną opcją byłoby delegalizacja islamu, ale lewica ich za bardzo kocha.

I chrześcijaństwo oraz judaizm?


Ilu homoseksualistów wsadzono do więzienia w najbardziej katolickim kraju na świecie, czyli w Polsce?

Cierpisz na typową przypadłość lewicy, która
Pobierz T.....5 - > Ja sie ciebie pytam: zgwałcenie ośmiolatki jest dla ciebie tak samo OK, j...
źródło: comment_IyQOyqvLl7D3lhXactWJ60DexdVhuoTL.jpg
@Andreth: Tak BTW, czy protestujesz, bo w Anglii można legalnie zabijać dzieci?

Pewnie powiesz, że płód to nie człowiek, ale w UK aborcję można wykonać do 24 tygodnia ciąży, czyli nawet wtedy, gdy urodzony w tym czasie wcześniak ma 70% szans na przeżycie.

Wsadzanie homoseksualistów do więzienia jest zdecydowanie mniejszą zbrodnią, niż zabijanie praktycznie zdolnych do życia dzieci.
@Crusier: Program PiSu to jedna wielka zdrada. Jeden z groźniejszych narkotyków jest całkowicie legalny i dostępny w prawie, że każdym sklepie spożywczym. Kolejny dostępny jest w każdym kiosku, mimo, że uzależnia równie silnie co kokaina. Karanie za zażywanie dużo mniej niebezpiecznych substancji lub nawet równie groźnych dla użytkownika jest hochsztaplerką i nie ma żadnych podstaw naukowych. Znacznie większą krzywdę wyrządza użytkownikom tych substancji bandyckie państwo i zbrodniczy wymiar sprawiedliwości niż one
Pobierz d.....r - @Crusier: Program PiSu to jedna wielka zdrada. Jeden z groźniejszych narkot...
źródło: comment_Dz8SP9UT3mZQZUc2fbq8EJbkUsLoWqnZ.jpg
@Tical25: >szacunek obcym kulturom
obrazek-z-laską-która-mówi-gościowi-który-chce-wieszać-homoseksualistow-ze-przeprasza-go-za-islamofobie.jpg
tym śmiezniesze że ten chochoł miał rzekomo krytykować lewicę, a tu wychodzi szydło z worka xD