Wpis z mikrobloga

@brass @siema_mordo Ja tam ich lubię i regularnie daję im coś zarobić, ale kurde... Dobrze by było kupić po dwie butelki z każdej beczki (i taki miałem plan), ale przy tej cenie robią się z tego dwie stówy. Lekkie przegięcie moim zdaniem. Spodziewałem się max 18 zł.
@kontra: szkaluje, niektórym chyba się w dupach przewraca od tego wyceniania. Żadne piwo nie jest warte więcej niż 20 zł, choćby nie wiem jakie było wybitne. Już czasem z bólem wydaje 15 zł/0,33l na wybitnego RISa, a co dopiero te 25 zł, przy takiej cenie musiałoby kompletnie wyrywać z nóg
@siema_mordo no właśnie w tym rzecz. Według mnie jakby te piwa wypuścił Artezan, to spoko, ludzie by kupili.

Inna sprawa - wypuszczają razem wersję z czterech beczek, więc niejako z definicji to normalne, że będzie się chciało kupić wszystkie wersje. Kto wyskoczy ze stówy?
@kontra: no i szaceunek dla artezanu za to, że jego samca alfa BA można było dostać za niecałą dyszkę mniej, a to spora różnica. plus inna sprawa, że jednak artezan ma większą renomę i markę niż dukla, tak sądze.

hmmm, sam nie wiem bo według tej logiki to jeszcze 4 dodatkowe na leżak i wychodzą 2stówki, ale to chyba największi fetyszyści xD no przydałoby się wiedzieć jakie koszty produkcji takiego piwka,