Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki

Przypominam, że ekipa śląska przyjeżdża do Poznania - w piątek mnie nie będzie, widzę że coś tam już jest organizowane, ale za to w sobotę jestem i podjęłam się organizacji :-).

Śląska ekipo, jakie macie i czy macie plany na sobotnie popołudnie?
Proponuję przejść się po mieście/pozwiedzać/zjeść coś, a potem ruszyć nad Wartę* na piwo.

*niestety w Poznaniu jedyne fajne miejsce, gdzie w plenerze legalnie można napić się piwa, to brzeg Warty

Pogoda ma być ładna, a jeśli nie będzie, zawsze zostanie Słoń i Taczka lub inny lokal w pobliżu Starego Rynku.

Dla tych, którzy planują przybyć dopiero pod wieczór już nad Wartę, proponuję godzinę 18? 19? Aby jeszcze było jasno i ciepło. Weźcie kocyki, grille, ciepłe ubranie, piwo, jedzenie, karty, cokolwiek.

A na niedzielę 19.06 (nie wiem w sumie o której jedziecie) proponuję pójść na Targ Śniadaniowy lub samemu zrobić sobie piknik nad jeziorem - około 10:00 - 11:00 - mam nadzieję, że ekipa z Poznania również zjawi się w niedzielę na śniadaniu :-)

W komentarzu proszę zaplusować - orientacyjnie.

#slaskiewykoppiwo #piwowpoznaniu
  • 57
@ScaRRyMaN: a no tak zapomniałem :D poprawie notatkę :D
@Limonene: wszędzie krafty są drogie :P 13 zł to nie drogo - ale sprawdzę ceny jeszcze
@Jormungand: Piwna stopa - Ponad 200 rodzajów piw z całego świata i 12 lanych na miejscu + Lot Chmiela to podróż w 80 piw dookoła świata.
@alyaoo: oczywiście pani kierownik ( ͡º ͜ʖ͡º)