Wpis z mikrobloga

Moje drogie Mirki i Mirabelki,
powiem szczerze, że jestem nieco zniesmaczony. Wczoraj znalazłem artykuł dot. tego że działacz na rzecz ruchu LGBT w USA oskarża "chrześcijańską prawicę" o zamach w Orlando. Tytuł ustawiłem taki, żeby był zgodny z tym co było w znalezisku.
"Amerykański działacz LGBT oskarża chrześcijańską prawicę o masakrę w Orlando". Opis brzmiał: "Washington Times donosi, że kilku działaczy LGBT oskarża chrześcijan o niedawną masakrę w klubie dla gejów. Przegląd twittera jednego z tych aktywistów daje porażający przegląd poglądów". Co jest też zgodne z prawdą. Wystarczy kilkanaście sekund googlowania:
Artykuł z Washington Times
Twity pana aktywisty nadal wiszą i można go sobie zobaczyć:
Twitter
Jakby ktoś nie zrozumiał: "Chrześcijańska Prawica zaproponowała 200 antygejowskich przepisów przez ostatnie sześć miesięcy, a ludzie winią muzułmanów winią za to muzułmanów. Nie! (tu hasztag klubu w którym doszło do zbrodni)."
Pozostałe twitty można sobie obejrzeć w znalezisku:
Znalezisko
Wszystko wydawało mi się sensowne (znalezisko nawet trafiło na główną). Niestety następujący użytkownicy: @Czernobyl1986 @makaronzjajkiem @artano @se_mallo @Naruto_FUN_PL @alkan @BarekMelka @mistellaire @Tamerlan @kiken @Lipathor @falszywy_prosty_pasek @GilbertEatingGrape @maraciewicz zakopali twierdząc, że to informacja nieprawdziwa. Rozumiem, że według kogoś ta treść jest nieodpowiednia, nie nadaje się bądź nawet uzna to za spam. Rozumiem. Ale moi drodzy dbajmy o standardy - jeśli ktoś zachowuje się jak #!$%@?, to nie brońmy go TYLKO dlatego, że ma poglądy/orientację podobną do naszej. Chcecie podnosić poziom wykopu? Zacznijcie od siebie. Jest mi zwyczajnie za was wstyd. @Moderacja czy tak się godzi?

#4konserwy #neuropa #wykop #gorzkiezale #afera #oswiadczenie #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_zLACO5cPmZ4NgfjlQtfHFsfOSfywpcQe.jpg
  • 26
Czyli jak napiszę


@centryfuga: Nie wiem co napiszesz, szczerze nic mnie to nie obchodzi i po tym poście kończę dyskusję. Facet napisał, że chrześcijańska prawica wprowadziła 200 antygejowskich ustaw i ludzie nie winią za to muzułmanów. Słusznie.

Ale gdzie twierdzi, że zamach to wina chrześcijańskiej prawicy... to już dowolność interpretacji.

Jak dla mnei przekaz jest jasny. Chrześcijańska prawica gnębi homo, ale nikt jej nie wini. Więc nie ma powodu winić muzułmanów
Facet napisał, że chrześcijańska prawica wprowadziła 200 antygejowskich ustaw i ludzie nie winią za to muzułmanów.


@Tamerlan: "and people blaming Islam for this". "No" jest po kropce, a przed hasztagiem.

"nie po złości, bo nie znam cie człowieku i"

Złość nie jest skierowana we mnie, tylko we wszystko co odbierasz jako antyLGBT.