Wpis z mikrobloga

Grałem dawno temu w Baldur's Gate, The Neverhood, Diablo I&II, Black&White, Dungeon Keeper, Heroes II i III, Return to castle wolfenstein i takie tam... Maniaczyłem po 10 godzin dziennie, byłem zafascynowany grami. Teraz instaluję te nowe gry, pogram z 2 , 3 godziny i odinstalowuję... Gry są robione jak dla jakiś tępych ludzi gdzie jest się prowadzonym za rękę, nacisk na grafię, bez fabuły. No, takie mam wrażenie... A może jestem za stary... nie wiem...

#rozkminy #gry #licbazanieznajo #gimbynieznajo
  • 86
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: Z tym też się zgadzam, AC co część jest coraz gorsza, COD to samo, ale co do battlefielda 4 zgodzić się nie mogę, a przynajmnej nie w pełni. Przynajmniej nie jest zabugowana, ale to jest po prostu 3 na sterydach. Najgorsze w polityce EA jednak jest to że kiedy oni ogłaszają nowy tytuł to od razu leci multum dlc. To jest najśmieszniejsze że jak chcesz się cieszyć grą od
  • Odpowiedz
@master_: Idealnie się wstrzeliłeś z tym postem. 26 level here, też miałem okresy, gdzie napieprzałem w gry po 12h+ dziennie, przez ostatnie lata konsekwentnie, całkowicie naturalnie odchodziłem od gier, aż do tego stopnia, że od roku praktycznie w nic nie grałem, nie licząc krótkiej wkręty w CSa, bo zagrałem parę rundek.

Półtora tygodnia temu kupiłem Wiedźmina 3 - wczoraj w nocy przeszedłem. Grałem w każdej wolnej chwili - doszło do
  • Odpowiedz