Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade #csgorep #oszukujo no i #csiwykop
Właśnie wróciłem z komisariatu, miałem ze sobą ss na telefonie + kabel usb, to nie dość ze komputer nie odczytywał urządzenia, to kiedy przesłałem mu pliki na emaila to okazało się że nie miał uprawnień do odczytywania .jpg i .png xD
Ale do rzeczy:
zeznania złożone na podstawie obrazków z telefonu, dobrze że podesłaliście mi adres matki, bo inaczej bym zaczął obsmarowywać tego typka z facebooka. Zobowiązałem się że doniosę wydruki, żeby te zeznania jako tako wyglądały.
czytając moją rozmowę pw z nim gość się mnie pyta:

a co to znaczy to xD?

a ja na to:

yyy no xd to xd, taka emotikona bez większego sensu


Potrzebowałem też kilkunastu minut oraz pół strony zeznań żeby wytłumaczyć o co chodzi, co sprzedawałem i do czego to służy, pewnie sobie myślał coś w stylu:

przedmioty w grze, syrius biznes


Wspomniałem że nie jestem jedyny, który dał się wydymać, to on naciskał że jeśli inni też w jego sprawie się zgłoszą, to szansa się zwiększy i szybciej to załatwią. Powiedział też że bagietmajstrzy mają odwiedzić nasszego Wiktora ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  • 89
@eciek: Kto miał go znaleźć to już go dawno znalazł na fb dzięki Twojej nieudolnej próbie ocenzurowania screenów, tylko jedna Pani ma Wiktora o takim samym nazwisku w znajomych (który na dodatek jest w grupach csgo).

Mam nadzieję, że jednak gówniarz dostanie za swoje, najpierw pisze żeby nie mówić rodzicom, później może napisać z fb matki... Przecież to jeszcze gimb i zalogowanie się na konto matki mieszkając pod tym samym adresem
@eciek: e tam się śmiejesz, mi gosciu na allegro sprzedał konto do WOT, które dostało po 2 miesiącach wyczyszczone, zgłosiłem go na policję, został wezwany na posterunek, złożył zeznania i potem mi oddał kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

policjant mało rozumiał jak mu tłumaczyłem, że się czołgami jeździ ale dali radę XD