Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade #csgorep #oszukujo no i #csiwykop
Właśnie wróciłem z komisariatu, miałem ze sobą ss na telefonie + kabel usb, to nie dość ze komputer nie odczytywał urządzenia, to kiedy przesłałem mu pliki na emaila to okazało się że nie miał uprawnień do odczytywania .jpg i .png xD
Ale do rzeczy:
zeznania złożone na podstawie obrazków z telefonu, dobrze że podesłaliście mi adres matki, bo inaczej bym zaczął obsmarowywać tego typka z facebooka. Zobowiązałem się że doniosę wydruki, żeby te zeznania jako tako wyglądały.
czytając moją rozmowę pw z nim gość się mnie pyta:

a co to znaczy to xD?

a ja na to:

yyy no xd to xd, taka emotikona bez większego sensu


Potrzebowałem też kilkunastu minut oraz pół strony zeznań żeby wytłumaczyć o co chodzi, co sprzedawałem i do czego to służy, pewnie sobie myślał coś w stylu:

przedmioty w grze, syrius biznes


Wspomniałem że nie jestem jedyny, który dał się wydymać, to on naciskał że jeśli inni też w jego sprawie się zgłoszą, to szansa się zwiększy i szybciej to załatwią. Powiedział też że bagietmajstrzy mają odwiedzić nasszego Wiktora ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eciek: no już doczytałem, dlatego usunąłem komentarz. Powiem szczerze, że jestem w podwójnym szoku. Miałem Vito za dobrego Mireczka i nawet bym nie przepuszczał, że on nie ma tej osiemnachy.
  • Odpowiedz
@eciek: teraz niech synalek jakiegoś wysoko postawionego urzędnika popłynie w takie szambo i się dobiorą do dupy tym wszystkim biedomatom, zawsze mówiłem, że to syf i tam wygrywają tylko właściciele. Mówili coś konkretnego na policji pod względem prawnym? Osobiście kiedyś zasięgałem rady prawnika w tej sprawie i zaznaczał, że te ustawy hazardowe są różnie interpretowane i raczej pod każdą postaciom nielegalne. Jak to wygląda podczas wirtualnej kradzieży? Jakaś minimalna kwota
  • Odpowiedz
@eciek: hahaha o #!$%@? to ten typ od csgo.Gdy jeszcze gralem w cs(jakis rok temu) na stowe z nim gralem i pisalem .To ten typ od dojscia od zera do kosy? Co #!$%@? tam klilkaset euro na ruletkach w cs? nie myslalem ze taki szczur XD walcz o swoje
  • Odpowiedz
@stresS:
Z miejsca powiedziałem mu że chodzi o konkretną sumę, a mianowicie 300 zł, następnie przez pół h mu tłumaczyłem czym są te klucze, dalej to już braliśmy się za to jak za normalną kradzież (wątek przedmiotów wirtualnych nie był poruszany)
  • Odpowiedz
@eciek: Nie spodziewałem się że tak szybko zgłosisz to i zaczniesz działać. Liczyłem że jak większośc machniesz ręką i olejesz stratę. Szanuję
  • Odpowiedz