Wpis z mikrobloga

Uchowaj nas, Panie...


@kw401: Nie zgadzam się. Biedroń ma dobre intencje, a to już stawia go wyżej niż 95% polskich polityków. A przynajmniej miał, bo pisanie takich głupot świadczy o czym innym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@RobotKuchenny9000: Widzę, że wszyscy już zapomnieli tą zabawną stronkę zbierającą prawilniaków, którzy dziękowali za zamach na pedałów,

po wykopkach spływają takie rzeczy jak po kaczce, bo przecież nie ich to dotyczy, ale wiadomo "homofobem nie jestem, ale pedały do gazu"

jeśli dorzucimy post na fejsie Młodzieży wszechpolskiej i jakąś wypowiedź korwinisty ze struktur, to mamy komplet
@ajuto00: porównywanie wpisów na FB młodzieży wszechpolskiej z zamachem na 52 osoby jest robieniem #!$%@? z logiki, po prostu żenada i szkoda że Biedroń to napisał, bo szanowałem chłopa (,)
@CoSieMaNieUdac: nie, napisał, że "polscy islamiści" straszą gejów dokładnie tak samo...

kurna, ludzie chwalą zamachy na ciebie, a ty z głupkowatym uśmieszkiem odpowiadasz: hej, przecież oni tak tylko sobie mówią?

GÓWNO, granice zostały przekroczone, czekać tylko na idiotę, który w końcu się zabawi w "sprawiedliwego sędziego"
@ajuto00: Różnica jest taka, że te gimbusy dziękujące za zamach skończą #!$%@?ć jak mamełe zawoła na obiad. Islamiści będą w tym czasie szykować powtórką z rozrywki.

GÓWNO, granice zostały przekroczone, czekać tylko na idiotę, który w końcu się zabawi w "sprawiedliwego sędziego"


Lol, jakie granice? Barack Obama sam uspokajał mnie, że zamach nie miał nic wspólnego z Islamem. Jak ktoś się zabawi w "sprawiedliwego sędziego" to nie dlatego, że jest naziolem
@ajuto00: coooo ? granice zostały przekroczone ? Chłopie to ja jako wyborca PIS powinienem srać po gaciach po tym co usłyszałem na marszu KOD.

Odleciałeś w kosmos z rzeczywistością, nazywa się to błąd potwierdzenia fachowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I dla przypomnienia, jedyny mord na tle nienawiści w Polsce to był na polityku PIS parę lat temu, i nic więcej.

Jeszcze raz, porównujesz Twity z mordowaniem ludzi,