Wpis z mikrobloga

@koldi1: @xylorinn: Jak dla mnie KFD jest dobre, ale tylko przez pierwszy tydzien. Pozniej jakos ten smak ulatuje. Mialem tez kiedys bialko Trec'a duzo lepsze, ale i cena wysza. To z Bulkpowders jest super, a juz miesiac od otwarcia (nie jem codziennie prochu). Kupilem jak bylo promo dwa smaki. W sumie wyszlo mega tanio, o wiele taniej niz KFD.
@koldi1: KFD jest mniej wyraziste w smaku i slabiej sie rozpuszcza. poza tym jest drozsze. niektore smaki bulk sa moim zdaniem za slodkie, ale to indywidualna kwestia - mojemu rozowemu bardzo smakuje (biala czekolada). mam jeszcze vanilie i bodajze...pomarancz-kokos (?) i generalnie polecam. dobra jakosc, dobra cena, smak bardzo dobry tyle ze dobierz go rozwaznie do swoich upodoban - dla mnie po prostu niektore sa za slodkie, odzwyczailem sie od slodyczy
@xylorinn: Własnie zamówiłem zestaw białek, jakieś pierdoły i syrop 0kcal klonowy. (ʘʘ) Oczywiście wykorzystałem rabat ;)
Nie miałem jednak tam konta i stworzyłem podczas zakupu i wybrałem opcję paypal. Sęk w tym, że nie przerzuciło mnie do rachunku, tylko wysłali mi rachunek na email, jakby kurier miał być za pobraniem...
@koldi1 polecam zestaw "próbek". Z kuponem dla nowych klientów masz -20%. Próbki to zestaw 5x500g, wybierasz sobie dowolne smaki. Za ok. 95 zł masz 2,5kg białka. Chyba niezły deal, tym bardziej że smakuje bardzo dobrze. Minus to kurier który jedzie z Niemiec więc paczka jedzie kilka dni roboczych. Polecam ciasteczko czekoladowe i jagode ze śmietaną. Szarlotka taka sobie, czuć chemicznym jabłkiem.

Edit: nie doczytałem że wszyscy polecają te 2,5kg białka :c