Wpis z mikrobloga

@Szarozielony: uważasz, że każdy popierający te ustawy jest Korwinistą i może jeszcze jest członkiem partii? Chyba masz problemy z logicznym myśleniem.

Chciałem się podpisać i szukam informacji na ten temat. Niby jest na stronie zbiórki jedna lokalizacja w Warszawie, ale sądzę, że ludzi zbierających jest więcej - nie chce mi się specjalnie na mokotowską jechać.
  • Odpowiedz
Pomyśl chwilę: to Korwiniści organizują więc na nich spoczywa obowiązek informowania gdzie można to podpisać.


@Szarozielony: i poinformowali na stronie. Pytam się jedynie czy są jeszcze jakieś zbiórki. Może jakiś piwniczanin się wybiera z Mokotowa i mi podrzuci.

Partię KORWiN można krytykować na wiele sposobów, ale próbujesz się w dziecinny sposób przyczepić do osoby szukającej dodatkowych informacji. Żenada.
  • Odpowiedz
@Szarozielony: 40 minutowy brak odpowiedzi na stronie ze śmiesznymi obrazkami świadczy o tym, że partia polityczna "nie ogarnęła zaplecza informacyjnego". Ty to nawet nie starasz się ukryć swoich głupot ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tag #korwin najwidoczniej obserwują jedynie przeciwnicy KORWiN i entuzjaści memów. Wracam na główną bo aż mi smutno przez takich ludzi jak ty.
  • Odpowiedz
@Siotson: Znalazłem tylko to:

Odział KORWIN Warszawa Mokotów zaprasza na spotkania, w środy o godzinie 20:00, ul. Jarosława Dąbrowskiego 23 w lokalu "Stary Mokotów".

Wiem że w Warszawie jest na pewno jeszcze oddział Ochota i Bielany. Sam w partii nie jestem, z Warszawy też nie. Zawołam @przemyslaw-wipler i @KatarzynaZalesna - ale marne szanse że siedzą właśnie na mirko.
  • Odpowiedz
22.06 (dzisiaj :)) o 18.99 na spotkanie dla kandydatów do Partii można też przynieść podpisy. Spotkanie odbywa się w biurze JKM na ulicy pięknej 3/8 :) podpisy można również przynieść do biura PW na mokotowską 24/64
  • Odpowiedz