Wpis z mikrobloga

@lewilny_lewak: tak, chodziło o Rispolept Consta. "Nie udokumentował wystarczająco" (cokolwiek to znaczy) uporczywego braku współpracy ze strony pacjenta. Przykład sprzed paru lat. Podobnie było kiedyś z Olanzapiną, jeśli chodzi o restrykcje (pozostałości mamy do dziś: refundacja wyłącznie na CHAD i schizofrenię).
  • Odpowiedz
@Ciuliczek: A ile zarabia lekarz przyjmujący prywatnie, średnio z 5 pacjentów na godzinę, który nie ma wolnych terminów na kilka miesięcy do przodu? Każdy pacjent zanim wejdzie płaci 100 zł. I co? Pracuje jeden etat, i nie powiesz mi że zarobi 4000 brutto. A znam podobnych kilku.
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin: Powiem jak górnikom, nikt ich nie zmuszał do wybrania tego zawodu, a na tle innych i tak dobrze zarabiają. Preferowałbym podwyżki dla pielęgniarek i innego personelu medycznego, bo lekarze to się święte krowy zrobiły ostatnio u nas...
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin: Mam jako pacjent. A najlepsze są te klany z nazwiskiem, gdzie w trzecim pokoleniu debil zostaje lekarzem, bo zacne nazwisko... chociaż to akurat jest niewielki procent na szczęście.
Widzę, że nie masz argumentów i od razu sprowadzasz dyskusję do dyskredytowania drugiej strony więc #!$%@? się znafco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NiedzielnyMirek: Dawaj te astronomiczne sumy, bo mój ojciec pracuje już 40-kilka lat, obecnie po 250h miesięcznie, a emerytura jaką mu wyliczyli to 2200zł.
Brat nie popełnił tego samego błędu i zdupił do Niemiec zaraz po stażu.
  • Odpowiedz
a emerytura jaką mu wyliczyli to 2200zł.


@CyrekLax: Ty nie mów o emeryturze tylko o tym ILE NAPRAWDĘ ZARABIA. Ile za dyzury, ile nieoficjalnie itp. O takich rzeczach mówimy
  • Odpowiedz
@Jadalny: xD beka z lekarzy. Jak jest dobry to zarabia 1000 zł za dyżur #!$%@?ąc się, a w razie wypadku źle sobie radzi. Ten sam lekarz prywatnie w gabinecie swoim to inny człowiek no cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem co mówię, widziałem jakimi samochodami jeżdżą po miesiącu pracy i gdzie jeżdżą na wakacje. Zbieracze truskawek w UK takich na pewno nie mają.
  • Odpowiedz