Wpis z mikrobloga

Ręce mi opadły po przeczytaniu tego i komentarzy.

kom: Ona zajmuje się łowieniem dziewczyn do burdeli w Niemczech, robi foty sypie do drinka zostaje w lozy ...przychodzi dwóch trzech i niby że "Ona była ze mną ale sie #!$%@?ła" i dziewczyna znika ..... ląduje w Burdelu w Niemczech a rodzina przechodzi tragedie bo słuch zaginął...Ta Kobieta ma na sumieniu zapewne wiele takich dziewczyn i dzięki jej prochom wiele rodzin straciło dziecko bądź żyje w nieświadomości ....a to jest najgorsze. Przypuszczam że Ona może mieć związek z grupą przestępczą na ogromną Europejską skalę.Bardzo ważne zdjęcie dla ślebczych z CBŚP ja od razu bym uderzał do tego filaru a nie do zwykłych mundurowych ..... Siostrze życzę powrotu do zdrowia i niech to zdjęcie będzie przestroga dla Wszystkich !!! gdyby Ciebie tam nie było to Twoja siostra zapewne .....


Uważajcie na siebie #rozowepaski z #krakow.
Pobierz
źródło: comment_i6T6kUbA4XTyCcr4HwyFoErJ8pSLnCKy.jpg
  • 35
Jakoś mi się wierzyć nie chce, że w takie ofiary lądują w Niemczech. Na łańcuchu je tam trzymają?


@m423: niekoniecznie na prawdziwym łańcuchu, ale często dziewczyny są przymusowo uzależniane od narkotyków oraz siłą trzymane w burdelu, poza tym nie mają pieniędzy, dokumentów, telefonów, internetu czy kontaktu z innymi ludźmi niż "klienci" i "personel", a mogą nawet nie znać języków kraju docelowego lub jakiegoś uniwersalnego.
Niestety handel kobietami i zmuszanie do prostytucji