Wpis z mikrobloga

Mireczki, co się #!$%@?ło to ja nawet nie xD

Wiecie jak to jest jak się chce komuś pomóc a ten ktoś #!$%@? i tak coś #!$%@? nie? Mimowolnie ale #!$%@?. No to do rzeczy bo będzie #truestory #truelolcontent #heheszki ##!$%@? #pracbaza #przegryw

Mamy takiego kolegę w kręgu znajomych, co to dziewczyny nie umie sobie znaleźć, technikum skończył, ale bez matury i zawodowego, no i ogólnie taki nie ogarnięty życiowo jest, no ale co pan poradzisz jest to jest i #!$%@? xD myślimy, że fajnie by mu było jakoś pomóc chociaż w kwestii znalezienia nowej pracy w naszym mieście (pracuje 40km od miasta rodzinnego, po 10h dziennie, z dojazdami 12h poza domem). Jako że kończył technikum elektryczne i naprawdę się zna na rzeczy bo pracuje w zawodzie i jeszcze go jakoś nie #!$%@? to akurat wpasowuje się do kilku firm na pewne stanowiska. Nie jakieś zajebiste, ale na pewno znacznie lepsze niż praca po 10h za 2k na rękę. Pomogłem mu zrobić CV a w zasadzie to #!$%@? zrobiłem za niego całe i kazałem porozwozić po firmach. Jak powiedziałem tak zrobił, wziął wolne w pracy i do dzieła. Wszystko pięknie zajebiście, cud miód orzechy i lód, ale w firmie gdzie tak naprawdę miał największą szanse na zatrudnienie kazali mu złożyć CV mailowo bo w biurze nie przyjmują. No to #!$%@?, jak nie to nie. Napisał maila. Pięknie go #!$%@? napisał. Wiecie co ten idiota zrobił? XXI wiek, a on nie potrafi złożyć CV drogą mailową. Zamiast dodać jako załącznik plik .PDF z jego CV to ten dzban #!$%@? odpalił CV w operze wraz z innymi zakładami typu fejs, YouTube i jakieś gierki i #!$%@? zrobił screena. ZROBIL SCREENA i wkleil jako treść wiadomości do maila. Tak wysłał. No #!$%@? (ʘʘ) ale jakby tego było mało w CV wpisane sztywno "bardzo dobra obsługa komputera" - no na pewno bulwo (ʘʘ) Można wiele pisać, ale to idealny poradnik z serii jak nie dostać pracy xD ja #!$%@? xD
  • 6
@husaryn: jak ja pisalem cv to robilem je na stronie resume.com czy cos takiego i jak zrobilem okazalo sie ze zeby zapisac do pdf trzeba zaplacic, to zrobilem screena i wkleiłem do worda i zapisalem jako pdf ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stuleslaw

Zapytałem go czy złożył CV i na jaki adres,na co on, że złożył ale miał problem z pdfem. No to wiesz xD lekkie podejrzenie, wszystko możliwe, poprosiłem, żeby mi pokazał jak wysłał, patrzę a on wysłał screena z przeglądarki (ʘʘ)