Wpis z mikrobloga

Serdecznie pozdrawiam Panią, którą do pociągu odprowadził #niebieskiepasek! Oczyście sooooczyście ucałował i życzył miłej podróży. Owy #rozowypasek teraz siedzi i tinderuje. Niech Ci się mop połamie, a odkurzacz straci moc ssania, droga kobito! Bolec na boku mocno wyczuwalny, na dodatek w stolicy. Fajnie to sobie wymyśliłaś. Obserwuję ją od jakiejś godziny i to jest dramat, szkoda strzępić ryja! ( ͡° ʖ̯ ͡°) #logikarozowychpaskow #tinder #rozowepaski
ajzaofficial - Serdecznie pozdrawiam Panią, którą do pociągu odprowadził #niebieskiep...

źródło: comment_YbmSiggkZEpRKnmuoeKR4lc8GjfHoBfL.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@ajzaofficial: Eee tam to jeszcze nic.
Jak jechałem ze swojego miasta do Holandii to jechała tez jedna laska która była zareczona i tak płakała za swoim menem, że biegła na koniec autobusu, żeby go pożegnać. Oczywiście szlochając.

Zamieszkała w domku obok i dała dupy kolesiowi ode mnie z domku juz trzeciego dnia w Holandii.

Poznała go
  • Odpowiedz
@ajzaofficial: Ja mam różowego i tez mam tindera, różowy ma swojego tindera i czasem ja jej pokazuje ze fajna dupeczka mi wyskoczyla a czasem ona mi kolesia, nikt z nas oczywiście z obcymi nie pisze i nie randkuje ale co to za różnica czy obczajasz tag #ladnapani na mirko czy tindera? Mirko to nie zdrada ale tinder = ostre ruchanie z każdym z kim zagadasz?
  • Odpowiedz