Wpis z mikrobloga

@dzika_kaczka_bez_dzioba: Tylko ING wydaje karty z spersonalizowanym tłem, a ofertę ma tragiczną.
Jeżeli wydajesz kartą >500zł to możesz zmienić w T-M UB taryfę na konto Premium.
Jeżeli nie to bardzo dobre jest Millennium Konto 360. BZWBK wprowadza opłaty m.in za szósty i kolejny SMS autoryzacyjny w miesiącu, opłatę za przelewy pay-by-link (np. PayU) i inne bzdurne opłaty.
Jeżeli wydajesz kartą >500zł to możesz zmienić w T-M UB taryfę na konto Premium.


@MichaelT128: oi kurde chyba wezme te konto premium a gdzie znajde wiecej informacji o tym? bo 500 karta to powinienem wydawac spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzika_kaczka_bez_dzioba: Po przeanalizowaniu za i przeciw, oraz po przejściach z awaryjnością niektórych banków, i kiepską obsługą klienta osobiście mam dwa konta. Konto wyższej jakości w Alior Bank. Bez jakiś rewelacji, bez zwrotów, nagród i innych takich, z których i tak nigdy nie skorzystałem. Ale z drugiej strony w zasadzie wszystkie usługi za darmo. Bankomaty, nieograniczona ilość przelewów natychmiastowych za darmo, karta, wypłaty w placówkach (co czasami kosztuje nawet ok. 20 zł!),