Wpis z mikrobloga

Szukam sobie motocykla i jestem załamany. Na 3 sztuki obejrzane wszystkie to jakieś ulepy.
Tragedia. Nie wybieram najtańszych egzemplarzy, znam się na mechanice, zadaje myślę dobre pytania, proszę o zdjęcia detali potem jadę i się okazuje że chyba o dwóch różnych sprzętach rozmawialiśmy...
Wszyscy kłamią, oszukują a dzisiejszy był już tragiczny a miał być ideał wg sprzedającego przez telefon. 450km przejażdżki z przyczepą.

Może ma ktoś na sprzedaż Gixa 600 k1-3 za ok 9/10 k pln.
#motocykle
  • 15
@WiewiurPL: może mam głupie podejście ale a) nie interesują mnie moto dalej jak 100 km od chaty b) wymagam dosłania zdjęć w wysokiej rozdzielczości na maila ze wskazaniem jakie elementy mnie interesują. Co nie zmienia faktu że oglądałem dwa szroty ale to było max 40 km od domu, więc potraktowałem to jako trening ;)
@fotograf_warszawiak:
@absoladoo:
No wiem ale chciałbym jeszcze pojeździć w tym sezonie. Nie spieszy mi się i chyba będę czekał na koniec.
@Ostasz: byłem 36km. Powiem Ci że w pomorskim nie za wiele tego mam do wyboru więc ustaliłem granicę na 300 km.
@JamMasterJay: delikatnie mówiąc to akurat był najmniejszy szczegół. Rozumiem sarkazm w Twojej wypowiedzi. Wymienię kilka większych niedociągnięć:
CBR
Krzywa kiera, półki które nie stoją równo i
@WiewiurPL: ja jakies 1,5 miesiąca jezdziłem, szukalem, kupilem 1 moto w zeszłą niedzielę. Miałem tak samo jak Ty. Wszyscy albo kłamią albo mówią że panie ja tam się nie znam, mechanik mi to tak zrobił, ta tarcza powinna sobie latać na boki.
Miałem kupić od księdza, ale okazało się że też kręci, jakieś cyrki. Byłem zdecydowany na V-Stroma, w końcu kupiłem KLE 650 bo trafiła się mam nadzieję dobra sztuka. (tydzień