Wpis z mikrobloga

Taki mail do ipli wysłałem. Jak mi nie odpiszą to dzwonię jutro bo srogo sie wkurzyłem wczoraj.

"Razem z moim bratem zapłaciłem za dostęp do Państwa łaskawej usługi transmisji meczów z EURO 2016. Jakość transmisjiy i 90 minut spędzone w nerwach z powodu przerywania meczu (mimo naprawdę szybkiego łącza internerowego) utwierdziły mnie w przekonaniu ze Wasza usluga jest niewiele warta i co więcej nie potraficie wywiązać sie z obowiązkow. Jako ze Państwo nie wywiązali sie z obowiązku zapewnienia możliwości obejrzenia meczu Anglia - Rosja, domagam sie zwrotu pieniędzy do czego mam pełne prawo. Dodam ze zostałem rowniez skutecznie zniechęcony do przedłużania umowy z Cyfrowym Polsatem (obecnie jest ona chyba na czas nieoznaczony wiec rozważę jej wypowiedzenie). W przypadku braku zwrotu moich pieniędzy lub adekwatnej rekompensaty sprawa moze zainteresuje sie rzecznik praw konsumenta."

#euro2016 #mecz #gorzkiezale
ceo2 - Taki mail do ipli wysłałem. Jak mi nie odpiszą to dzwonię jutro bo srogo sie w...

źródło: comment_FW9pLyDIbjjdF2VYALKpX7EYVOT6dcbq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@ceo2: śmiesznie będzie jak ci nie zwrócą z powodu, że kupiłeś u nich usługę a nie towar xD
ale rzecznik może się zainteresować z powodu zacinania się itd.
  • Odpowiedz
@ceo2: niech się ten cały polsat pier@#$%. To kpina, żeby człowiek oglądał bez wykupienia tych śmiesznych pakietów jeden mecz dziennie. I się szczycą, że w europie jesteśmy. Ale w europie jak cywilizowani oglądają mecze za darmo a u nas liczy się tylko hajs ...
  • Odpowiedz
  • 0
@twnt22: @xxguru85xx: Nie sprawdzałem kwestii prawnych w przepisach, maila pisałem dlatego ze irytuje mnie fakt ze ktoś ode mnie wyciąga stówę a potem ma mnie w dupie. Jestem zdania ze to euro powinno byc puszczane w ramach abonamentu w TVP, ale skoro mam za nie płacić hajsy dodatkowe to niech to bedzie usługa na poziomie a nie jakies gowno.
  • Odpowiedz
  • 0
@MisiekQL: jak na razie dostałem maila w stylu "dziękujemy za twoje zgłoszenie, wkrótce na nie odpowiemy". Lepiej żebyście odpowiedzieli i żebyście nie przychodzili z pustymi rękoma bo jestem w bojowym nastroju.
  • Odpowiedz