Wpis z mikrobloga

@Tomm16: Proszę Cię,z Irlandią Północną? rozwalą ich do zera, narobią apetytu na więcej i przegrają resztę meczy :]
Ale i tak będę za nich trzymał kciuki,bo jakaś tam szansa tym roku jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WhiteWalter: ja już prawie w majty narobiłem - czekam jak #!$%@?, ide sam w pilke pograć zaraz - miałem długi weekend a czekałem specjalnie na niedziele wieczur - moze tym razem chumor nie bendzie popsóty.
  • Odpowiedz
@WhiteWalter: mnie #!$%@?ą te pokazowe posty, które po nich jadą. Nie wiem serio jak można nie oglądać naszej reprezentacji z turnieju i nie mieć emocji, czy to siatkówka ręczna, czy nawet jak w finale był z Murrayem Janowicz. Antypolacy tacy i tyle. Ja już od conajmniej pół roku czekam na ten mecz a dziś od 17:30 studio i rura. Na razie robię #studbaza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Croudflup: bo nie lubię piłki nożnej i patrze na nią inaczej niż szara masa. W tym momencie piłka nożna to wielka reklama i tylko o to w niej chodzi - o kasę ze sprzedaży.

inna sprawa - jak można kibicować drużynie która nie odniosła żadnego sukcesu (oprócz wyjścia z grupy - ale to jak wyjście z kibla) przy pompowaniu w nich takich wielkich pieniędzy.

Piłka nożna nic nie ma wspólnego z
  • Odpowiedz
@zupawproszku: Szala stereotypów jest tak duża, że nawet nie mam ochoty Ci odpowiadać. Żyj w swoim smutnym świecie, w którym nazywasz szarą masą każdego, kto sobie lubi pooglądać mecze Polaków bo po prostu odczuwa rzeczywiste emocje.
Siemaneczko.
  • Odpowiedz