Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cypherspeed Serio 3200 na rękę uważasz za przeciętne wynagrodzenie? W sumie tak skoro 60% miejsc pracy są urzędowe... Ale niestety tak kolorowo nie jest, gdyby tak było ludzie by nie wyjeżdżali za granicę.
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: Wyjeżdżają za granicę Ci co mają najniższą krajową czyli robole. Ci którzy mają jakieś umiejętności są za nie dobrze wynagradzani. Masz dostępne informacje dotyczące średniego wynagrodzenia w Polsce, te wyniki nie biorą się znikąd i ja zdecydowanie jestem w stanie im wierzyć bo widzę po swoim otoczeniu jak to wygląda.
  • Odpowiedz
@Cypherspeed No tak i robole stanowią pewnie 10% społeczeństwa a reszta jest po studiach i mają dobrą pracę... To skąd te kawały o studentach w McDonald? nie opierają się na rzeczywistości bo naprawdę to w Polsce jest wspaniale?

Ty i Twoje otoczenie może się cieszyć czy być dumni że zapracowaliście sobie na tą pracę. Nie każdy tak ma i dużo osób jest wykorzystywanych na najniższej krajowej.
  • Odpowiedz
Nawet pojedynczym komentarzom nie chcę mi się odpisywać, internet się dzieli na przygłupów, hejterów i znawców lesbijek.

Dzięki tym za odpowiedź odnośnie biletu, pewnie z Viktorii się wybiorę na lotnisko. Co do reszty, wyjechałam bo chciałam, zarabiam bardzo dobrze, mam wymarzoną pracę, nie jestem ziemniakiem i ja wychodzę z domu i lubię bawić się inaczej, niż tylko podskakiwać w internecie :) Kochane ziemniaczki, aż tak bardzo boli kogoś udana noc? Przykre/
  • Odpowiedz
a kto powiedział że wydałam tylko 100f ?? Nie powiedziałam ile wydałam, na tyle dużo że jest mi przykro z powodu braku rozwagi. A Ty co, jasnowidz? Chociaż zaraz pójdzie kolejna fala hejtów, stulejki ogarnijcie się! Wyjdźcie z domu! Żyjecie poza Wykopem :)
  • Odpowiedz
@T0Tylk0Ja: ojoj jak mi pojechałeś, tez mam inżyniera pajacu xD. Nie zrozumiałeś ze w pierwszym komentarzu piję do błędu ortograficznego i wyskskujesz mi z wychodzeniem z piwnicy bo nie wiem jak te tancerki potrafią tanczyc xDD wróć się z edukacją mośku
  • Odpowiedz
@mortt: a kto mówi że się spiłam bez pamięci? Jak się dużo dzieje na raz, jest amok, śmiechy itp (ekscytacja zabawą) to potem się zapomina pomniejsze epizody
  • Odpowiedz
@Jagoo: Ja pierdzielę, kolejna, jak Ci się podobają kobiety i nawet sobie tańce zamawiasz to jesteś co najmniej BI. Ja nie jestem gejem bo nie podobają mi się kutangi i gdybym miał okazję to nie patrzyłbym na #ladnypan i nie zamawiałbym prywatnego tańca striptizera.
  • Odpowiedz