Wpis z mikrobloga

Dostałem dziś cos takiego na e-mail.

Moi Drodzy...

Nie pierwszy to raz jak zwracam się do was z prośbą o pomoc, naprawdę nie jest mi lekko i łatwo napisać do was-ludzi dobrej woli żebyście wspomogli mnie i moja rodzinę.
Przyczyna pozostaje niezmiennie ta sama czyli moja nagła choroba, pęknięty tętniak dalej afazja i niestety nie jestem w stanie ani się dobrze z tego wyleczyć ponieważ to SA potężne koszta których nie zrefunduje mi państwo a jedynie mogę czekać miesiącami na kolejne terminy badań.

Tu kilka dokumentów byście wiedzieli że to nie jest żadne kłamstwo czy jak uważają przyjaciele sposób na łatwy szmal. http://www.a8team.pl/szpital/szpital.jpg  , http://www.a8team.pl/szpital/rezonans.jpg

Przeczytajcie oceńcie sami, jeśli możecie pomóżcie małym datkiem jeśli nie chcecie nie róbcie nic. Także każda dobra rada jest mile widziana. Naprawdę nie ma mi kto pomóc w urzędach załatwiać spraw, sam nie jestem w stanie ze względu na moje schorzenie sobie z tym poradzić, prawnik kosztuje niestety i koło się zamyka.
Dlaczego o tym piszę?  Zobaczcie sami:

Urząd pracy nie da mi pracy ani nikt nie przyjmie mnie bo do czego się nadaje facet który ma afazje i chwilowe utraty kontaktu z rzeczywistością. Nikt nie chce za mnie wziąć odpowiedzialności.

Więc za rada urzędników zwróciłem się do ZUS o orzeczenie o niepełnosprawności która jak by nie patrzeć niestety posiadam. Komisja w ZUS po prostu mnie olała twierdząc że się nadaje do pracy i dała tymczasowe rozwiązanie które dalekie było od przyznania renty a obecnie nie ma nawet ubezpieczenia zdrowotnego.http://www.a8team.pl/szpital/orzeczenie.jpg

Dużo czasu spędziłem nie mając żadnego ubezpieczenie i żadnej pomocy ze strony państwa. Prosiłem o pomoc dalsza rodzine, mam w Niemczech ze strony rodzeństwa-szwagier, siostra. Zaprosili na święta, przysłali bilety na pociąg i pojechaliśmy ja żona dwoje dzieci 20h pociągiem.

Jak na ironie złego losu po kilku dniach tam w Niemczech dopadła mnie kamica żółciowa i wylądowałem w szpitalu-tu samo zobaczcie dokumenty z tego leczenia.http://www.a8team.pl/szpital/kamienie.jpg

Jednak tam ze względu na PL ubezpieczenie zaleczyli tylko atak i obecnie czekam na ostrej diecie na termin operacji w kraju. Tu kilka kolejnych dokumentów w tej sprawie.

Niestety rodzina jak to Pisza to najlepiej na zdjęciu i tak się skończył pobyt nasz w Niemczech. Poradzili pogłaskali odprawili problem do kraju.
Moja żona dorabia jak się da w zakresie kosmetyczki ale niestety nie jest to wiele, w okolicy zadnej normalnej pracy dla niej nie ma, nikt nie chce się martwić o pracownika który ma na głowie dwoje dzieci i męża który tez czasami wymaga takiej opieki i nie wiadomo kiedy może zona przyjść do pracy a kiedy nie.

Na tą chwile kochani nie mam już co sprzedać by mieć na wczoraj 20zł na chleb dla nas dla dzieci. Boje się tez błagać o pomoc w opiece społecznej bo bez dobrej zaduchy już usłyszałem że mogą mi zabrać dzieci ale wspomóc to nie chcą.

To wszystko to mój smutny los, dla niektórych może się powtarzam ale naprawde sytuacja jest zła i kilka dokumentów jakie tu załaczyłem są dowodem tego że nie traktuje was jak źródła zarobku ale ludzi dobrej woli. Poza tym... wpływy z reklam jakie są na forach przeznaczam na utrzymanie mieszkania i opłaty bieżące, oraz barteru z małymi częściami mojego Audi które są małe, ale... jeśli się nie ma, to... sami wiecie.

Pozdrawiam i dziękuje za wszelką pomoc.
Mój nr konta, to:

mBank
36114020040000340257473797
Andrzej Czarnecki
Ul. Sowinskiego 14
05-120 Legionowo
Tytułem: Pomogłem Andrzejowi A8team.pl (i twój nick)

Andrzej, Doc.
Administrator forum A8Team.pl
PW: http://www.a8team.pl/privmsg.htm?mode=post&u=2

Moze ta osoba ma tutaj konto i jakoś pomożemy? :)

#motoryzacja #choroby #pomocy #pomoc #rak #samochody #audi
  • 8
@Nelson2004: smierdzi troche, to orzeczenie nie jest z ZUS tylko z jakiegos miejskiego zespolu ds. orzekania o niepelnosprawnosci, oni renty tam nie daja a jedynie co to jakas wkladke za szybe do auta z wozkiem, ze mozna za free parkowac i inne duperele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A może zamiast doszukiwac sie wszedzie przekretow, po prostu pomoc czlowiekowi. Dzisiaj kazdy ma wygodna wymowke, siedzi w ciepelku przed laptopem, i zamiast wygrzebac rownowartosc kilku paczek fajek zeby pomoc komus kto może faktycznie nie ma na zycie to łatwiej napisac "a moze to wałek"... i juz sumienie czyste, prawda?
@Nelson2004: Ja regularnie przez kilka lat dostaje tego typu maile, ten z dzisiaj wygląda tak:

Cześć,

Przepraszam, że pytam, ale jesteś starszym Klubowiczem, zarejestrowanym od
2015 roku. Może niepotrzebnie klikam i patrzę na twój profil rejestracji
a6klub.pl jako ja, admin ale bez Ciebie nie miałbym dobrego klubowicza.
Zresztą wysyłam Ci email przed twoją prywatną wiadomością . Po wysłaniu PW
z tą migracją php by przemo na phpbb3 nie dostajesz tego maila
Cześć Wam.

Dostałem wiadomość z Waszą dyskusją.
Uwierzcie mi naprawdę. Nelson2004 dość dawno dostał maila z prośbą. Wiedziałem, czytałem ale nie rejestrowałem się z wykop.pl. Na forum a8team absolutnie nie proszę i prawie nie bywam na tym forum. Jeśli chodzi o forum a6klub, Wlash dostaję czasami maila z prośbą - przepraszam Cię nie będę prosił serio jeśli odpiszesz mi, nie będę Ci przeszkadzał ba... nawet pomogę Ci z autem (ja akurat nie