Wpis z mikrobloga

Fajnie, że się euro zaczęło, emocje mocno. Co jednak zaobserwowałem.

Na drogach co jakiś czas można zobaczyć samochód z biało czerwoną chorągiewką. Tak sobie myślę, że święto, że zapomniałem wywiesić swoją flagę polską na balkonie. Wracam do domu z pracy, mijam 8 samochodów zanim dojechałem na parking pod delikatesy. Stoi samochód ford mondeo na rejestracjach zaczynających się od WI, z chorągiewką. Pytam starszego pana ~60 lvl.

- Witam. Mamy jakieś święto, że tyle ludzi w szybach ma chorągiewki?
- Proszę pana, jest Euro2016. Niedługo gra Polska.

Chyba nigdy nie byłem tak zniesmaczony odpowiedzią.
Od 1-3 maja zrobiłem więcej km. niż wczoraj, a samochodów z polską flagą naliczyłem dosłownie 4. Z czego 2 na obcych rejestracjach.

Ludzie! To jest dramat! To jest taka hipokryzja, że żal i smutek od razu nachodzą człowieka.
Ty, Polaku z #neuropa i #4konserwy, jeżeli sąsiad nie wywiesi flagi kiedy powinien, to nie patrz na niego, tylko ja wywieś. To żaden obciach.
#gorzkiezale #popularnaopinia #smutnazaba #euro2016 #polska
N.....h - Fajnie, że się euro zaczęło, emocje mocno. Co jednak zaobserwowałem.

Na ...

źródło: comment_MgmfgOoeaPFnVIO3Wf6FIaoSkDFHkGeJ.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fatziom: najśmieszniejsze jest to, że to jest flaga Polski tylko wykopkom ktoś kiedyś naściemniał, że jest inaczej i teraz chcą zabłysnąć przy każdej okazji.
  • Odpowiedz
@Nebayh: Ale warto zauważyć, że jest pewien postęp, a mianowicie zaczynają dominować bandery zamiast tych chińskich szmatek z napisem Polska i godłem na pograniczu części białej i czerwonej. Jak tak dalej pójdzie to przy następnych mistrzostwach będzie już tylko właściwa flaga.
  • Odpowiedz
@Nebayh: Piszesz, że żeby nie patrzeć na sąsiada i robisz dokładnie na odwrót. Jeszcze wcinasz coś o hipokryzji. Kali mocny w Tobie.
  • Odpowiedz
@Nebayh: mnie w-----a to, że Janusze sobie nawieszają tych flag na samochodach, a jak któraś spadnie w czasie jazdy, to jedzie sobie dalej, flaga leży na drodze i sobie ludzie radośnie po nich przejeżdżają. To jest dramat k---a, gdzie szacunek dla symbolu, za który ginął nasz naród ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz