Wpis z mikrobloga

Fajnie, że się euro zaczęło, emocje mocno. Co jednak zaobserwowałem.

Na drogach co jakiś czas można zobaczyć samochód z biało czerwoną chorągiewką. Tak sobie myślę, że święto, że zapomniałem wywiesić swoją flagę polską na balkonie. Wracam do domu z pracy, mijam 8 samochodów zanim dojechałem na parking pod delikatesy. Stoi samochód ford mondeo na rejestracjach zaczynających się od WI, z chorągiewką. Pytam starszego pana ~60 lvl.

- Witam. Mamy jakieś święto, że tyle ludzi w szybach ma chorągiewki?
- Proszę pana, jest Euro2016. Niedługo gra Polska.

Chyba nigdy nie byłem tak zniesmaczony odpowiedzią.
Od 1-3 maja zrobiłem więcej km. niż wczoraj, a samochodów z polską flagą naliczyłem dosłownie 4. Z czego 2 na obcych rejestracjach.

Ludzie! To jest dramat! To jest taka hipokryzja, że żal i smutek od razu nachodzą człowieka.
Ty, Polaku z #neuropa i #4konserwy, jeżeli sąsiad nie wywiesi flagi kiedy powinien, to nie patrz na niego, tylko ja wywieś. To żaden obciach.
#gorzkiezale #popularnaopinia #smutnazaba #euro2016 #polska
N.....h - Fajnie, że się euro zaczęło, emocje mocno. Co jednak zaobserwowałem.

Na ...

źródło: comment_MgmfgOoeaPFnVIO3Wf6FIaoSkDFHkGeJ.jpg

Pobierz
  • 49
@galicjanin: publiczne eksponowanie flagi przez cały rok jest zabronione. Poza tym skąd wiesz że janusz nie wywiesił flagi na swieto? Prawdę mówiąc ja widzę ich więcej podczas świąt niż teraz. Nie bądźcie tacy świętojebliwi, jeśli czujecie sie patriotami a przeszkadza wam morze białoczerwonych flag to warto się nad sobą zastanowić. @Nebayh:
@Nebayh: Po poprzednim euro miałem patyk od tej niby-flagi w oponie... Nie wiem jak te, ale wtedy to był kawałek dość grubego druta powleczony plastikiem.