Wpis z mikrobloga

Kto powinien inicjować kontakt według was, gdy poznajecie osobę którą traktujecie jako potencjalnego partnera?
Poznałem ostatnio #rozowypasek, która bardzo mi się spodobała z różnych względów, jak dla mnie mocne 9/10 (ideałów w końcu niema ;) ) nie chcę spalić tematu, wobec czego często się zastanawiam nad tym czy do niej napisać. Nie mamy czasu aby się w najbliższym czasie spotkać więc pozostaje nam jedynie komunikacja drogą telefoniczną. Na ogół to ja rozpoczynam konwersację, chociaż nie ma na to reguły. Zawsze jednak interesuje się tym co w danym momencie dzieje się u mnie. Mam obawy, że pokazanie zbytniego zainteresowania w tej sytuacji może ją trochę odrzucić.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tfwnogf
  • 20
  • Odpowiedz
@niezdecydowanymirek: Jak się jej spodobałeś ( jak nie to ją olej ) to sama zacznie cisnąć temat ( ͡° ͜ʖ ͡°), one nie popuszczą pochwaleniem się facetem przed przyjaciółkami nową zdobyczą:).
Tu przydaje się dobra fura :)
  • Odpowiedz
@kapitan_statku: nie czaje się, z mojej strony jest kawa na ławę
@Pabick: co masz dokładnie na myśli? Moim zdaniem, jeśli od 3 tygodni od poznania się (zagadałem do niej na mieście) i 2 tygodni od spotkania laska utrzymuje kontakt, to chyba raczej coś jest na rzeczy :)
@Fako: pisze sam z siebie, ale ciągłe pytania z kategori "co tam" na 10 sposobów też mogą być nudne, albo po prostu
  • Odpowiedz
@Caarolin:
Dzień Pierwszy to za wcześnie, bo różowy pomyśli, żeś desperat.
Drugi Dzień daje się różowemu na ochłonięcie i uporządkowanie wspomnień z imprezy/danego dnia, aby uniknąć Syndromu Niewiedzy u Kobiet w skrócie SNUK.
A Dzień Trzeci jest ok.
  • Odpowiedz
@Ramox: jakby mi się facet podobał, to wolalabym, żeby napisał od razu, tak np na koniec dnia czy kolejnego..
Te trzy dni to jakaś głupota..
  • Odpowiedz
@niezdecydowanymirek
Ja zawsze mężczyznom sprzedaję jeden skuteczny trik. Pisz codziennie przed poludniem przez min tydzień, najlepiej by to była mniej więcej ta sama godzina. Gdy dziewczyna już do tego przywyknie, to nagle nie pisz przez jeden dzień i następnego napisz dopiero wieczorem.
Na dzień bez pisania proponuję taki czas, gdy dziewczyna będzie miała wolne. Nawet jeśli była tobą średnio zainteresowana, to po czymś takim twoje szanse wzrosną. Nie działa tylko w tym
  • Odpowiedz
@Pabick: dla mnie laska która patrzy na to czym w danym momencie jeżdżę, już na start jest skreślona
@Neworeah: właśnie o tego typu opinie mi chodziło. Jeśli przez ostatnie dni odzywałem się po południu w granicach 18-19 to o jakiej porze sugerujesz napisać? wczoraj był w sumie pierwszy dzień kiedy w żaden sposób się nie kontaktowaliśmy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Neworeah Całkiem możliwe że jesteś kobietą. która wie czego chce po prostu i dlatego wydaje Ci się to głupie. logika różowych to temat szeroki. Moja żona też wolała od razu. ale nie uciekła jak za czekałem . ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niezdecydowanymirek A wiesz o której zazwyczaj kładzie się spać? Napisz do niej chwilę wcześniej, Ale na tyle wcześniej by rozmowa zdążyła się trochę rozkręcić. Nie wspominaj nic o tym czemu wczoraj się nie odezwałeś, no chyba, że się o to zapyta. Podaj tylko jakąś bardziej aktywną wymówkę niż to, ze grales.Nic tak nie wkurza kobiet jak to, że wybrałeś grę zamiast niej. Efekt powinien być taki, że jeśli jest zainteresowana, to posiedzi
  • Odpowiedz
@Neworeah: nie jestem typem #!$%@? który będzie próbował czegoś na sile. Nie wiem o której ona chodzi spać - z naszych rozmów wynika ze raczej późno - na pewno dużo pozniej niż ja - ona aktualnie zarywa nocki na naukę a ja pracuje od 6.30. Na komputerze nie grałem od kilku miesięcy. Najzwyczajniej w świecie wolny czas spędzam poza domem, ale ona o tym wie.
  • Odpowiedz