Wpis z mikrobloga

ja nie wiem czy to zakorzenione geny postkomunistyczne czy inne s----------e ale nigdy nie zrozumiem ludzi którzy na dworcach stoją w wielkich jak mój naganiacz kolejkach GDY DOSŁOWNIE OBOK STOI BILETOMAT przy którym stoi kilka osób. Jeszcze rozumiem starsi podróżnicy w ciemnocie chowani to nie znają się na tym, ale curwa młodzi studenci stoją w tych kolejkach, ja nie wiem oni przyjeżdżają dwie godziny przez pociągiem żeby kupić bilet? to nie lotnisko bulwo.

i tak tkwią jak te głupie chuje w tych kolejkach bez chipsów i betonów

#pkp #bekazpodludzi #poznan #takaprawdaniestety #ciemnotapolska
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Huehehue: @naganiaczherculesa: sytuacja prawdopodobnie dotyczy pociągów z rezerwacją, takie samo ograniczenie jest przez www. Co nie zmienia faktu że op ma częściowo rację, przy tylu opcjach pod tytułem biletomat, aplikacja, strona www, ilość ludzi w kolejkach to jakiś absurd, a każdy w kolejce ze smarfonem w ręce.
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: Moje przygody z biletomatami to:
- nieznany błąd na zakończenie wyboru biletów
- nie ma drobnych na wydanie
- zawieszenie automatu i nie wiadomo czy czekać czy coś się popsuło

Ogólnie skuteczność zakupu biletów w biletomatach w moim przypadku wynosi około 30 - 50% więc po prostu czasami się nie kalkuluje czasowo
  • Odpowiedz
@maczeta_krakow: W przeszłości zwłaszcza PR wprowadzał tymczasowe zmiany rozkładu które nie zawsze były wprowadzone do HAFASa. W efekcie czego co bardziej świadomi podróżni kupują bilety na dworcu lub w kasie gdy wiedzą że pojadą. Mogły być sytuację że kupiłeś bilet na pociąg który odjechał 17 minut wcześniej niż to było w rozkładzie w HAFASie.
Pewnie są też inne drobne sprawy.
Tak czy siak co bardziej świadomi korzystają na nieświadomości innych
  • Odpowiedz