Wpis z mikrobloga

@sillemo: no właśnie, a ja patrzę do mieszkania które wynajmuję bo mam już dość zgłaszania że nie działa i zainwestowałbym. Ludzie od których wynajmuję są w porządku więc ja nie zbiednieję, a będę miał spokój.
@yneb: powiem szczerze, ze poszłam tam po konkretny model i nie spoglądałam na inne. Poszukaj na stronach sklepów typu Media Markt itp, albo OLX ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yneb: ja kupowałem kiedyś pralkę na wynajmowane mieszkanie. Dogadałem się z właścicielami że koszt jej zakupu odlicze sobie od czynszu. Zrób to samo, o ile już tego nie zrobiłaś :)
@1Jurko: wstępne negocjacje były wczoraj dałem im noc żeby się z tym przespali. Jestem mężczyzną ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zaraz ruszę do euro agd i telefonicznie je wznowię.
@yneb: Też w Euro brałem. Zresztą miałem tam fajną akcję. Przychodzę do nich bo akurat była jakaś mega wyprzedasz i ta moja pralka też był przeceniona. Podbijam do sprzedawcy by ją kupić a gość: przyjdź pan jutro bo będzie tańsza jak się promocja skończy :)
@sillemo: nie no oczywiście nie można generalizować, ale za każdym niemal razem jak czegoś szukam, to łapię się za głowę jak widzę ceny tejże rzeczy w saturnie w GB. czasami przez neta można coś kupić 50% taniej, np jakieś konkretne dobre słuchawki.