Wpis z mikrobloga

Nie widzisz, że na obrazku jest żołnierz Polski

@joyko: Widzę. Typowa opaska powstańca na hełmie.

Dlaczego mówisz do gościa o "bredzeniu" gdy on ciągle mówi o WP?

Bredzi sugerując że takie rzeczy są obce Europejczykom. Podałem przykłady żywych tarcz z powstania.
Gdzie jest "cultural difference" w tym przypadku?
  • Odpowiedz
@gaim: Zawsze kisnę jak widzę tą grafikę zwłaszcza, że jest to przerobione z wersji izraelskiej, widać to min po jego broni- jest to tavor (jest na obrazku). A ogólnie to rakcontent, zwłaszcza patrząc, że Polacy również wykorzystywali do walk dzieciaki- patrz powstanie warszawskie, a mówienie o wysyłaniu dzieci na walki w pozytywnym świecie to najzwyczajniejsza głupota, niezależnie od strony konfliktu.
Zielony_kapitan - @gaim: Zawsze kisnę jak widzę tą grafikę zwłaszcza, że jest to prze...

źródło: comment_4E3VZ86e2ds2fvatPTTawVIbDrbg11R6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
znowu nadinterpretujesz pod siebie

@joyko: Jakie kultury porównujesz? Temat to "zderzenie kultur".

gdy dawałeś ABO jako przykład ekstremistów katolickich

Bzdura. Link, albo GTFO. Pisałem o ABO jako ekstremie
  • Odpowiedz
@SuchyBatman: Nie, nie używali akurat jako tarcz, a tu wydaje mi się, ze to jest ukazane symbolicznie. I o ile zdażały się sytuacje gdzie bojownicy zasłaniali się kobietam i dziećmi, co wspominał min jeden z polaków którzy walczyli w city hall ale określenie "ciapak" jest bardzo ogólne. To mniej więcej tak samo jakby się powiedziało, że wszyscy ludzie pochodzenia słowiańskiego są ruskimi i w związku z tym np. Polacy są
  • Odpowiedz