Wpis z mikrobloga

@mam_w_domu_chrupki: Lajt. U mnie grupowym mailu były wyszukania typu" Robiłem loda wspolokatorowi w akademiku, jak sie obrzezać w domu, jak usunac stulejke metodami domowymi, metody masturbacji" i jeszcze kilkanaście których nie pamiętam ale było tyle tego, że bałem się poźniej rękę podawać ludziom z roku.
@Buckethead: @mam_w_domu_chrupki: jestem różowa i ogarniam :) sama tego maila zakładałam u nas na grupie. Potem zobaczyłam wyświetlenia o treściach gejowskich i pedofilskich, więc wyłączyłam. Chyba wolę takich rzeczy nie wiedzieć. Zwłaszcza, gdy na kierunku jest 30 osób, a nie wszyscy z maila korzystali. Zakres podejrzanych był wąski. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@seeu: Zwyrodnialctwo jest powszechne. U nas była mała aferka z tymi wyszukaniami, i szybko ktos zaczął to usuwać ale powiązałem pewnie wyszukania tzn po za tymi mega zwyrodniałymi były wyszukania np o mechanika w jakiejś tam miejscowości, styl pisania podobny więc można było odróżnić osoby które to pisały i tak krąg podejrzanych się zawęził póżniej się okazało, że ten czy tamten rzeczywiście mieszka w akademiku ( ͡° ͜ʖ ͡