Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że od początku powstania tagu
#overwatch
Pojawia się dużo wpisów z prośbą o podanie BattleTagu lub dołączenie do gry. Sam od jakiegoś czasu zbierałem mirasów, którzy już grają np: @quit, @Daredzik, @Reven16 itd.

W nawiązaniu do wpisu:

http://www.wykop.pl/wpis/18056279/moze-zrobimy-jakas-liste-grajacych-mirkow-przeklik/

od @djKris postanowiłem zebrać wszystkich, którzy udzielali się pod #overwatch

i stworzyłem doca:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11sj_2msPWtQhs_4GrMaB3_pyxx3CMt65zKtk8Ik7HWY/edit?pref=2&pli=1#gid=0

w którym podany jest Nick wykopowy, BattleTag, oraz informacja, czy dany delikwent posiada mikrofon, ponieważ wiem, że część z Was chce grać z komunikacją (czy to wbudowaną, czy na TSie).

Zatem:

1. Macie teraz w jednym miejscu chyba większość osób, która się do tej pory dopisywała. Jeżeli kogoś brakuje lub chce się wpisać to podawajcie info w komentarzach: wystarczy podać BT.
2. Jeżeli chcecie dać info w pliku, że macie mikrofon, to piszcie tylko Tak/Nie w komentarzu.
3. Jeżeli są jakieś błędy, to piszcie.
4. Jeżeli ktoś sobie nie życzy bycia w tabelce, to piszcie - wykasuje.
5. #overwatch przeglądam codziennie i wieczorem będę się starał robić update pliku.
6. Tabelka dla konsolowców jest chyba dla formalności :). Chyba, że ktoś się faktycznie zgłosi, to dopiszę

Zastanawiam się nad stworzeniem małego turnieju z jakimiś giftami. Ale najpierw zobaczymy, czy powyższe się sprawdzi.

Sorry za spam: zawołam jednorazowo osoby wpisane:

@Mirczan @Qiudo @Fido2801 @SaLi0PK @michalw1987 @revoolution @december12 @miiihau @streetpunkpl @matigt @OstrzeKtoreZabijaLewakow @wojciech1111 @The_Good @karx @ardo @lukex92 @Mazuro26 @Szwejkk @Humbakos @Killuminatii @MoroFSKY @Typciek @cecop @djKris @Zasilacz13 @Khroux @MlodyBocian @Shadi @czachaaa1 @Daredzik @gorral @Qintall @michalw1987 @revoolution @miiihau @streetpunkpl @matigt @wojciech1111 @The_Good @SaLi0PK @karx @Daredzik @ardo @michalw1987 @grzes100 @Reven16 @dziekuje @lukex92 @Mazuro26 @Szwejkk @xarn007 @NoMoRe @Killuminatii @MoroFSKY @Typciek @cecop

#blizzard
  • 120
  • Odpowiedz