Wpis z mikrobloga

@Klasowy_Mongol: jasne, że wolimy przeciętnej budowy, który wygląda na bogatego (umie się ubrać, ma drogie ubrania). Na biednego karka, patolaka poleci tylko Karyna. W dzisiejszych czasach liczy się głównie intelekt, bo na nim się najwięcej zarabia. Mam nadzieję, że pomogłam. Poza tym w naturze najczęściej wybiera się to co jest po środku, a nie ekstremalne.
@Klasowy_Mongol: ankieta jest tendencyjna. Gdybyś napisał "Dobrze ubrany, ale chudzielec" albo "Dobrze ubrany, ale gruby", ewentualnie "Dobrze ubrany, ale źle zbudowany" to miałoby jakiś sens, bo teraz osoba zaznaczająca pierwsza opcję myśli sobie "Dobrze ubrany, przeciętnej budowy ciała, wysportowany, bez większych bicepsów, zarabiający dużo, bo stać go na eleganckie ubranie".
Opcja druga sugeruje "Dobrze zbudowany, ale nieschludnie ubrany, pewnie jakiś robol, mało zarabia i wykonuje ciężką fizyczną pracę to mu się
@no_i_w_ogle: Ale mi nie chodzi o zachowanie ogółu tylko o to co Ty sądzisz na ten temat. Wiadomo, że człowiek lepiej ubrany stworzy lepsze wrażenie, ale czy dla Ciebie ma to znaczenie i tych, którzy są źle ubrani od razu skreślasz, w ogóle nie dając im szansy gdyby sami wyszli z inicjatywą ?
Na biednego karka, patolaka poleci tylko Karyna


@no_i_w_ogle: Nie wiem jakie trzeba mieć kompleksy, żeby implikować, że ktoś dobrze zbudowany, ubrany kiepsko to kark bez intelektu, no ale spoko. W końcu albo mamy piękne umysły, albo piękne ciała - tak przynajmniej twierdzą ci o brzydkich ciałach.
@Klasowy_Mongol: Jeśli jakaś dziewczyna zaznaczyła 'dobrze ubrany' to powinna wziąć sznur i się powiesić. Zwracanie uwagi na to jak się człowiek ubiera jest tak absurdalne jak wysyłanie odręcznych listów w XXI wieku. Jeśli ktoś zamiast na charakter zwraca uwagę na wygląd to już wiadomo, że jest konkretnie #!$%@?. Rozumiem, że jeśli ktoś o wyglądzie szczurka założy garnitur marki Wólczanka to już jest mokro w pochwie, ale jak przystojny, pewny siebie jegomość
@r5678: ja osobiście nie skreślam. Mój chłopak ma chyba 3 pary spodni xD z 5 koszulek, cały czas chodzi #!$%@?, albo w jakichś podziurawionych rzeczach. Wnerwia mnie to, bo wiem, że jest na prawdę przystojnym facetem, ale w takich ubraniach wygląda jak bezdomny. Wolałabym, żeby ubierał się ładnie, dbał o siebie więcej, ale wiem, że ze względu na jego pracę i zainteresowania nigdy tak nie będzie (bo i tak się zaraz
jasne, że wolimy przeciętnej budowy, który wygląda na bogatego (umie się ubrać, ma drogie ubrania). Na biednego karka, patolaka poleci tylko Karyna.


@no_i_w_ogle:

Mój chłopak ma chyba 3 pary spodni xD z 5 koszulek, cały czas chodzi #!$%@?, albo w jakichś podziurawionych rzeczach


@no_i_w_ogle: #logikarozowychpaskow