Wpis z mikrobloga

Ej Mirki mam pytanko ?

Jak to jest z tym esportem ? Zauważyliście że w rozgrywkach #csgo #leagueoflegends czy #hearthstone pojawiaja się ludzie z różnych zakątków świata ale na najwyższych poziomach nie widać afroamerykanow ? Sam nie kojarzę żadnego a zdarza mi sie pooglądać jakies tam zawody. I Tak nachodzi mnie rozkmina że faktycznie to są tak indywidualne postacie które nie potrafią koperowac w małych 5 osobowych teamach ? Przekładając to na większy format, nie potrafia się ogarnąć jako państwo( przyklad rpa).
zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #kichochpyta #pytaniepytanie

  • 20
@Heteroseksualny_Bialy_Facet: afroamerykanin to czarny amerykanin, a nie po prostu ładne określenie murzyna. ale strzelam że chodzi o to ostatnie.

co do czarnych w takim csgo to chyba ten sam problem co z kobietami pro-playerkami, które przegrywają z przeciętnymi męskimi ekipami. za mało zainteresowanych grą w danym kręgu osób powoduje, że trudno wśród nich znaleźć tych najlepszych. no i wiadomo jak w afryce, bieda, ograniczony dostęp do internetu, pewnie też ping 500
@Heteroseksualny_Bialy_Facet: przecież mnóstwo czarnoskórych jest piłkarzami, koszykarzami czy uprawia inne sporty drużynowe. Moim zdaniem popełniasz duży błąd badając ten problem na przykładzie e-sportu, który dopiero zaczyna być znany na świecie. Poczekajmy kilka lat aż sport elektroniczny się rozwinie na skalę światową (tak, wiem już to nastąpiło ale mówię o czymś innym) i wtedy będziemy dyskutować. Poza tym, jak już ktoś wspomniał, tacy gracze występują w e-sporcie nawet dzisiaj - przykładem moze