Wpis z mikrobloga

@Rajca: Najzabawniejsze w tym to, że "Welin" średnio mi się podobał, podobnie jak "Ślepowidzenie" w wydaniu UW (też gdzieś tam jest). Tylko w obu książkach mam dedykacje od Żonki (z czasów, kiedy byliśmy nieekonomicznie romantyczni)... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wariacja: Przekażę plusik Żonce, bo Childy, Koontze itp. to jej. Podobno to, co tam stoi, to to, co najlepsze. Mnóstwo tego przerabia, zostają na półce tylko perełki :)
@Rajca: Ta dylogia jest tak pokręcona i ma taką formę, że - gdyby to do Ciebie nie dotarło i byś przeczytał sam "A" - pewnie byś się nie zorientował :P
@kurp: sporo Lee Childa. Ja już się obraziłem na te książki, bo po każdej mam wrażenie straconego czasu, zupełnie jakbym grał w jakieś gry video. Przez ten czas mógłbym obejrzeć film akcji (i przeżyć to samo co w książce o Reacherze) i zacząć czytać coś ambitniejszego :<
@kurp: Piękna kolekcja :) Jestem zadowolony.


A tak poza tym to wszystko ładnie. Nawet wysokościowo ładnie je dobrałeś. Pewnie było trochę kombinowania z ułożeniem tego wszystkiego, ale to chyba jest jedna z przyjemniejszych rzeczy, które mogą robić osoby posiadające papierowe wydania. A przynajmniej ja mam w tym niezłą frajdę :)
Szanuję. Tylko szkoda, że dwie warstwy - bardzo ciekawi mnie co tam ukryte w drugiej warstwie. Fajnie, że masz chyba całą ucztę wyobraźni. BTW kupujesz książki w Dedalusie? Widzę ciekawą zależność i podobieństwo z moją półką