Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: Po tym co piszesz, również przychodzi mi na myśl zespół Klinefeltera. Na pewno wstępnie powinieneś zbadać testosteron, FSH i LH. Niedobór testo jest bardziej prawdopodobny, niż nadmiar estrogenów. O wzroście prolaktyny też pomyślałbym raczej w drugiej kolejności. Jak u ciebie z mutacją głosu, owłosieniem ciała, libido? Czy masz jeszcze jakieś inne niepokojące cię dolegliwości?
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: no cycki Ci rosną, hormony na 100%, albo jesteś hermafrodytą, bo koksu raczej nie brałeś :D nawet lekarz rodzinny Ci powinien wszystkie skierowania wypisać, bo wyglądasz jak gimnazjalistka w okresie dojrzewania, bez urazy stary :D podś#!$%@? podś#!$%@?, ale to może mieć różne przyczyny, nawet rak gruczołu krokowego, także przebadaj się gruntownie. Pozdrawiam i zdrowia życzę :)
@AnonimoweMirkoWyznania: ja też miałem dziwne cyce, zrobiłem sobie sam wszystkie badania (testosteron, progesteron, estrogen i jeszcze jeden hormon, do tego przebadałem wątrobę i krew), wyniki w normie. Lekarze mówili, że taka po prostu moja natura. Nie zaakceptowałem tego, dość się #!$%@? wstydziłem na basenach i plażach. Poszedłem prywatnie do chirurga plastycznego, potwierdził, że mam ginekomastię. Zaprosił mnie do Krakowa do szpitala na Rydygiera. Rok po pierwszej wizycie u niego miałem zabieg
@AnonimoweMirkoWyznania: Teraz robie redukcje i bardzo ciezko gubie tluszcz. - jeśli wyglądasz podobnie jak na zdjęciu i chcesz zgubić tłuszcz to ja nie wiem, do wielorybów idę się zapisać, chyba, że fota dotyczy tylko sutków
ogólnie to coś z czym nie powinieneś zwlekać, pożycz kasę, ale idź prywatnie, czekając tylko pogarszasz sprawę
@AnonimoweMirkoWyznania: Badania hormonów w Polsce kosztują około 20zl za hormon.

Idź do jakiegoś laboratorium i przebadaj estrogen, progesteron, testosteron i ten uwolniony też, o ile nie masz problemów z #!$%@?, to prolaktyne możesz odpuścić.

Jak będziesz miał wyniki to napisz. Bo bez tego to #!$%@? można pomóc..
@AnonimoweMirkoWyznania: To chyba ginekomastia. #!$%@?, bo ludzie zazwyczaj dostają ten wynalazek przez #!$%@? gospodarki hormonalnej za pomocą sterydów. Bankowo masz za dużo babskich hormonów. Plusem jest, że jak się przyłożysz, to dobrze urośniesz. Minus jest taki, że prawdopodobnie będziesz musiał zbierać na operację.

Ćwicz i zbieraj na operację. Się nie przejmuj. Nie każdy wygrywa w puli genowej.

ps. Znam mirka ze Szkocji, który w wieku 27 lat, dalej lata ze stulejką.