Wpis z mikrobloga

Mireczki warto kupować PS4 używane? W sklepach nowe chodzą po 1500 pln (planowałem wziąć nowe na raty, ale do tych należy doliczyć kolejne 400 pln oprocentowania). Używki z tego co widzę chodzą po 1000-1100 pln. Konsola będzie używana 2-3 razy w tygodniu, przeważnie w weekend kiedy to mały synek (10 miesięcy) pójdzie spać:) Nie ukrywam, że kupiłbym ją przede wszystkim dla Wiedźmina i nie chciałbym dużo na tym stracić. #konsole #ps4
  • 32
@koziar123: kupując nową dostajesz nowego pada, kupując używkę zatyranego. nowego pada możesz dokupić za 200 zł więc za 1500 które dałbyś za konsole miałbyś dodatkowo 2 nowe pady (zakładając pesymistycznie że ten z konsolą jest w stanie agonalnym)
@wiewior_s: ale czy każdy pad będzie bardzo zużyty? Miałem wielu znajomych, którzy mieli PS3 i grali na nim raz w tygodniu jak nie rzadziej, a teraz mając PS4 tak samo więcej ona stoi nieużywana, ale nie chcą i tak sprzedać:(
@koziar123: Nie kazdy. wg mnie nie ma nawet co się zastanawiać. Nawet jak się okaże że musisz dokupić pada nówkę to i tak jesteś parę stówek do przodu. Ryzyko tylko że się uwali, bo gwaracji może już nie mieć. raczej nie kupuj ps4 z pierwszej serii.
@Analdestroyer6969: @wiewior_s: te pierwsze serie to do kiedy były? Postaram się szukać PSa na gwarancji jeszcze, myślicie, że za 1000 pln znajdzie się takowego? Pracuje w firmie, która obsługuje kolesia wstawiającego produkty sonego ( Np. PSy na których wszyscy mogą grać) i różnego rodzaju inny sprzęt do marketów typu saturn itp..Pogadam z nim może jutro czy byłby w stanie za pół ceny jakby co mi to serwisować. Miał on również