Wpis z mikrobloga

Mireczki warto kupować PS4 używane? W sklepach nowe chodzą po 1500 pln (planowałem wziąć nowe na raty, ale do tych należy doliczyć kolejne 400 pln oprocentowania). Używki z tego co widzę chodzą po 1000-1100 pln. Konsola będzie używana 2-3 razy w tygodniu, przeważnie w weekend kiedy to mały synek (10 miesięcy) pójdzie spać:) Nie ukrywam, że kupiłbym ją przede wszystkim dla Wiedźmina i nie chciałbym dużo na tym stracić. #konsole #ps4
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@grykom nie spieszy mi się, myślę nawet nad zakupem jak wroce z urlopu czyli 1 lipca;) myślisz, ze stanieje sporo ?
@VeryApe właśnie sporo jest ofert sprzedażowych i domyalam się ze ludzie z chęcią zejda z cena żeby tylko się pozbyć konsoli. z ilu utargowales?;)
  • Odpowiedz
@VeryApe: czy stanieje oficjalnie - być może, microsoft cene obniżył. Poza tym mogą zapowiedzieć PS4,5 - wtedy sporo ludzi zacznie sprzedawać swoje konsole (w tym ja ;)), rynek się przesyci, ceny spadną. Warto poczekać.
  • Odpowiedz
@koziar123: @grykom: masz ochote to kupuj teraz uzywke i graj. Ceny przez najblizesze kilka miesiec nie zmienia sie.
Ps 4,5 to plotka a nawet jesli oglasza to premiera najwczesniej na boze narodzenie. Porada zeby czekac na konferencje raczej nietrafiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@VeryApe
@grykom po szybkim sprawdzaniu aukcji myślę ze w kwocie 900-1000pln uda mi się wyrwać dobra konsole. udało się znaleźć konsole 1tb, zakupiona w grudniu 2015 za 1050pln, gościu ppwiedzial, ze za 950 pusci, ale tylko wchodzi w gre odbiór osobisty, a mam ponad 300km; ( sUkam dalej, dzięki za rady!
  • Odpowiedz