Wpis z mikrobloga

@shdw:
Powiedzmy,że mogę trochę kasy poświęcić.Wiadomo,że fbw,dieta,systematyczność,ale mam troche kasy i chciałbym to zrobić na 100% jak należy.
  • Odpowiedz
@kfasozlop: ale nie zamawia tego przez neta. Internetowi trenerzy personalni dają taką samą dietę i plan treningowy komuś kto waży 80 kg i 100 kg, komuś w wieku 20 i 30 lat, komuś pracującemu fizycznie i umysłowo. A potem zdziwienie że minęło pól roku i dalej sucho.
  • Odpowiedz
@rotero:
Temu online,że mieszkam na zadupiu w uk i ciężko kogoś skombinować kto mógłby to śledzić na żywo.Ale tak jak myślałem,że raczej na #!$%@? takie coś prowadzone.
  • Odpowiedz
@leopolis:
Dochodzę do wniosku,że w czasach,gdy diete i trening mozna znaleźć w sekunde w necie to tacy trenerzy są potrzebni chyba tylko do bezpiecznego rozpisania cyklu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kfasozlop: Mariusz Mróz, w miare dobry kontakt, jak zaplacisz to przez skype itd.. Czarny Furiat, on Ci najwyzej moze diete i trening rozpisać... Ogolnie trener online nic Ci nie pomoże jak sam nie ogarniesz o co w tym wszystkim biega. Moze Ci dac najwyzej wskazówki. Mam kilku kumpli, ktorzy stwierdzili, że maja czas i checi, wykupili sobie najdrozsze pakiety, nakupili odzywek (Trenerzy online zawsze maja podpisana umowe z jakimis firmami, przez
  • Odpowiedz
@1mnew:
a tak z ciekawości pytam,( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)jak jest jesli chodzi o nielegalne doładowania?personalni rozpisuja cykle czy jest to temat tabu?
  • Odpowiedz